• <
mewo_2022

100 pytań do Ocean Winds. Spotkanie dla potencjalnych dostawców branży offshore

gm

03.06.2022 10:01
Strona główna Energetyka Morska, Offshore 100 pytań do Ocean Winds. Spotkanie dla potencjalnych dostawców branży offshore

Partnerzy portalu

100 pytań do Ocean Winds. Spotkanie dla potencjalnych dostawców branży offshore  - GospodarkaMorska.pl

Ocean Winds, jeden z globalnych liderów branży morskiej energetyki wiatrowej w Polsce, organizuje spotkanie dla potencjalnych dostawców branży morskiej energetyki wiatrowej już 9 czerwca. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty dla firm zainteresowanych dostawami usług i komponentów w szybko rozwijającej się branży offshore.

Spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej - stacjonarnie w Warszawie oraz online, w formule "100 pytań do OW".

– Polski rynek jest traktowany przez nas priorytetowo, dlatego deklarujemy zainteresowanym firmom długofalową współpracę. Jasno podkreślamy doświadczenie i obecność Ocean Winds w wielu zagranicznych projektach deweloperskich, co daje polskim firmom unikalną szansę podjęcia współpracy nie tylko w ramach krajowego łańcucha dostaw, ale także możliwość dostępu do projektów offshore rozwijanych na całym świecie – wyjaśnia Kacper Kostrzewa, dyrektor projektu BC-Wind, realizowanego przez Ocean Winds w Polsce.

Podczas spotkania przedstawiciele Ocean Winds przestawią harmonogramy oraz pakiety zamówień i oferty dla pote4ncjalnych dostawców.

Deweloper zaprasza do przesyłania w formularzu rejestracyjnym pytań dostępny TUTAJ, na które odpowiedzą przedstawiciele firmy podczas spotkania.

BC-Wind powstanie na Bałtyku

Ocean Winds jest właścicielem projektu morskiej farmy wiatrowej BC-Wind, który będzie rozwijany na polskich wodach Morza Bałtyckiego. OW posiada wyłączne prawa do budowy morskich farm wiatrowych w dwóch sąsiadujących lokalizacjach.

BC-Wind jest morską farmą wiatrową o mocy do 399 MW, zlokalizowaną około 23 kilometrów na północ od brzegu, na wysokości gmin Krokowa i Choczewo w województwie pomorskim. Ocean Winds planuje rozpoczęcie działalności komercyjnej farmy wiatrowej BC-Wind w 2027 roku.

Fot. Depositphotos


 

Partnerzy portalu

seaway7
ASTE_390X100_2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.