• <

Porozmawiajmy o teraźniejszości i zmieńmy naszą przyszłość – VI Forum Wizja Rozwoju

jb

17.05.2023 21:28
Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Porozmawiajmy o teraźniejszości i zmieńmy naszą przyszłość – VI Forum Wizja Rozwoju

Partnerzy portalu

Fot. T. Kamiński, Forum Wizja Rozwoju

Podczas VI edycji Forum Wizja Rozwoju uczestnicy poruszą tematy kluczowe dla teraźniejszości i przyszłości naszego kraju. Wpływ nowych technologii na rozwój medycyny, przyszłość seniorów na rynku pracy, rozwój energetyki jądrowej czy reparacje od Niemiec to tylko niektóre kwestie, które zostaną poruszone w dniach 19-20 czerwca 2023 r. w Gdyni.

Forum Wizja Rozwoju to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń dialogu, w której spotykają się ludzie świata biznesu, polityki, nauki, eksperci różnych dziedzin. Gośćmi Forum będą także przedstawiciele dużych polskich koncernów, w tym spółek z udziałem Skarbu Państwa, które tworzą unikalny ekosystem zapewniający możliwość bezpiecznego rozwoju zarówno pracownikom, jak i całym sektorom rynkowym. Pobudzają także gospodarkę w momentach kryzysowych i z odpowiedzialnością traktują kwestię społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza bowiem nie tylko inwestowanie w zasoby ludzkie, ochronę środowiska czy relacje z otoczeniem firmy, ale także branie na siebie odpowiedzialności za dobro innych i aktywne niesienie pomocy bliźniemu. 

Zaangażowanie społeczne daje firmom także wymierne korzyści, nie tylko wizerunkowe, wiążące się z promocją marki. Coraz częściej uczestnicy rynku, potencjalni partnerzy, kontrahenci czy klienci, oceniają firmy przez pryzmat właśnie wypełniania zobowiązań z zakresu odpowiedzialnego biznesu. Ta dziedzina działalności poszczególnych podmiotów rynnowych staje się więc coraz ważniejsza, kluczowa dla dalszego ich rozwoju i funkcjonowania. Dlatego korzyści dla firm z angażowania się w CSR będą również tematem paneli VI edycji Forum Wizja Rozwoju.

Zachęcamy do udziału w VI Forum Wizja Rozwoju w Gdyni, które odbędzie się 19-20 czerwca 2023 r. w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. 

Patronat honorowy Wizja Rozwoju objął Premier RP Mateusz Morawiecki. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Partnerami Głównymi są: Totalizator Sportowy Sp. z o.o. oraz Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A. Partnerem+ jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Partnerem jest KGHM Polska Miedź S.A. W partnerstwo merytoryczne nad Forum Wizja Rozwoju włączyły się: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Ministerstwo Infrastruktury oraz Komitet ds. Pożytku Publicznego.


Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.