• <
pge_baltica_390x100_duży

Energa Obrót z Grupy Energa rozpoczyna integrację wizualną z Grupą Orlen

ac

01.04.2021 10:22 Źródło: PAP
Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Energa Obrót z Grupy Energa rozpoczyna integrację wizualną z Grupą Orlen

Partnerzy portalu

Energa Obrót z Grupy Energa rozpoczyna integrację wizualną z Grupą Orlen - GospodarkaMorska.pl
fot. Energa Obrót

Energa Obrót, podmiot Grupy Energa, rozpoczyna integrację wizualną z Grupą Orlen. Niebawem w logo spółki pojawi się nazwa Grupa Orlen, a barwy zostaną uzupełnione o kolor czerwony. Poszczególne obszary Energi Obrotu będą zmieniać wygląd w kolejnych miesiącach.

Informując w czwartek o zmianach wizualnych, Grupa Energa przypomniała, że dołączyła do Grupy Orlen w 2020 r. Jak zaznaczono w komunikacie, „integracja biznesowa obu grup ma wpływ m.in. na szatę graficzną w komunikacji z klientami Energi Obrotu”, która będzie „dostosowywana stopniowo do standardów Grupy Orlen”.

- W kolejnych miesiącach poszczególne obszary związane z działalnością Energi Obrotu będą zmieniać wygląd. Wiosną w logo spółki pojawi się człon +Grupa Orlen+, który podkreśla przynależność do największej w Europie Środkowo-Wschodniej grupy kapitałowej – zapowiedziała Grupa Energa. W informacji podkreślono, że w związku z wdrażaną integracją wizualną „kolorystyka Energi Obrotu zostanie uzupełniona o kolor czerwony”.

Jak podała Grupa Energa, „aktualizacja identyfikacji wizualnej” dotyczyć będzie w pierwszej kolejności wzorów dokumentów, umów, materiałów reklamowych i strony energa.pl – „zmiany wizualne będą wprowadzane stopniowo”. W komunikacie wyjaśniono, że „informacje o poszczególnych etapach tego procesu Energa Obrót przekazywać będzie w komunikatach na stronie spółki, a także bezpośrednio klientom – pisemnie, drogą elektroniczną lub poprzez powiadomienia w elektronicznych platformach obsługi klienta”.

Grupa Energa zapowiedziała, że o zmianach faktur i kopert Energa Obrót poinformuje oddzielnym komunikatem na internetowej stronie: energa.pl/witaj.

W informacji przypomniano, że w kwietniu 2020 r. PKN Orlen został dominującym akcjonariuszem Energi, spółki zarządzającej Grupy Energa. Wskazano przy tym, iż efektem zmian własnościowych jest właśnie integracja Energi w ramach Grupy Orlen.

Grupa Energa podkreśliła, że spółka Energa Obrót jest jednym z pięciu największych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce i podmiotem świadczącym również usługi z zakresu m.in. rozwoju elektromobilności, kompleksowego montażu paneli fotowoltaicznych czy audytów efektywności energetycznej.


seaway7
Baltexpo2023_mały

Dziękujemy za wysłane grafiki.