We wtorek, 5 stycznia, pierwsi medycy 3. Flotylli Okrętów otrzymali szczepionki przeciwko COVID-19. Szczepienia odbyły się w 7. Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku.
Szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 ruszyły w Polsce 27 grudnia 2020 roku. W ramach Narodowego Programu Szczepień w pierwszej kolejności szczepione są osoby najbardziej narażone na zakażenie koronawirusem z racji swoich zawodowych obowiązków, m. in. personel medyczny Sił Zbrojnych.
W 7. Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19, przyjęli dziś żołnierze i pracownicy korpusu medycznego Resortu Obrony Narodowej 3. Flotylli Okrętów, którzy wykonują zadania w szpitalach w województwie pomorskim.
Rosyjskie bombowce nad Morzem Barentsa. Interweniowali Norwegowie
Szwedzka delegacja przylatuje do Polski rozmawiać m.in. o okrętach podwodnych
USA znów uderzyły w łódź domniemanych przemytników na Karaibach - dwie ofiary
Jak chronić porty i infrastrukturę energetyczną na morzu? [KONGRES POLSKIE PORTY 2030+]
PGZ Stocznia Wojenna zajmie się serwisem fregaty
Zmiana warty w COM-DKM. Uroczyste przekazanie obowiązków między admirałami