• <
SAR_2022

PRS zachęca: zachowaj dystans i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i nnych

ew/PRS

29.03.2020 04:33 Źródło: własne
Strona główna Marynarka Wojenna, Służby Morskie, Ratownictwo Morskie PRS zachęca: zachowaj dystans i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i nnych

Partnerzy portalu

PRS zachęca: zachowaj dystans i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i nnych - GospodarkaMorska.pl

W związku z pandemią koronawirusa, która opanowała cały świat, zaleca się zachowanie najwyższego bezpieczeństwa. PRS apeluje do wszystkich: dbajmy o zdrowie swoje i bliskich! Obecnie każde nasze wyjście z domu, to podjęcie wysokiego ryzyka zachorowania oraz przyniesienia wirusa do domu. Jeśli już musisz wyjść, zachowaj wszelkie środki ostrożności - zachowaj odległość co najmniej 1,5 m od innych osób, wszelkie rzeczy chwytaj w jednorazowych rękawiczkach, a po powrocie do domu niezwłocznie umyj i zdezynfekuj ręce. Minimalizuj ryzyko i nie wychodź z domu bez ważnego powodu!

Jak czytamy w komunikacie PRS: "Nasz Neptun również pragnie włączyć się w popularyzowanie tych zasad bezpieczeństwa i w duchu #socialdistancing zachowuje symboliczny dystans od swojego trójzęba i już wkrótce włączy się w dalsze działania w trosce o nasze zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę środowiska".

Partnerzy portalu

Babcock1

Dziękujemy za wysłane grafiki.