• <
BOTA_2023

Minesto wykona ocenę obszaru pływów dla azjatyckiego klienta

zk

19.01.2023 11:59 Źródło: ReNews
Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Minesto wykona ocenę obszaru pływów dla azjatyckiego klienta

Partnerzy portalu

Minesto wykona ocenę obszaru pływów dla azjatyckiego klienta - GospodarkaMorska.pl
Minesto

Deweloper energetyki morskiej Minesto oceni obszar morski, na którym występują prądy pływowe, pod kątem wdrożenia elektrowni pływowych Minesto Dragon. Prace mają zostać zakończone w pierwszym kwartale 2023 roku.

Minesto oferuje usystematyzowane podejście do identyfikacji i oceny miejsca w oparciu o praktyczne doświadczenie z istniejących lokalizacji w Walii, Wielkiej Brytanii i na Wyspach Owczych.

- Biorąc pod uwagę unikalną charakterystykę miejsca produkcji naszej technologii, ważne jest, abyśmy teraz oferowali te usługi zewnętrznym deweloperom projektów, oprócz naszych własnych bieżących działań związanych z rozwojem lokalizacji. Dla nas najbardziej wartościowe jest to, że usługi identyfikacji lokalizacji i wykonalności angażują niezależnych inwestorów projektowych i deweloperów projektów energetycznych. Gotowość do realizacji zamówień na identyfikację i ocenę lokalizacji jest kluczem do sprzedaży naszych produktów i budowy na dużą skalę. Na rynku azjatyckim został osiągnięty kamień milowy - powiedział dyrektor generalny Minesto dr Martin Edlund.

Wybór lokalizacji i przeprowadzenie procesu oceny warunków jest początkowym krokiem dla sektora morskiej energetyki.


seaway7

Dziękujemy za wysłane grafiki.