• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Jutro Kolosy online. Sprawdź program

ew

02.10.2020 11:11 Źródło: gdynia.pl

Partnerzy portalu

Jutro Kolosy online. Sprawdź program  - GospodarkaMorska.pl
fot. mat. prasowe

To już jutro! W sobotę rozpoczynamy wyjątkową, bo prowadzoną w formie online edycję Kolosów, czyli Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Od rana do późnego wieczoru internauci będą mogli śledzić prelekcje podróżników i galę z wręczeniem nagród. Nie zabraknie też „kolosowego” studia w przerwach.

22. edycja Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów startuje już w sobotę, 3 października o godzinie 10:00. Przed ekrany zapraszamy szczególnie tych, dla których coroczny przyjazd do Gdyni na „Kolosy” był osobistą tradycją, ale także wszystkich, którzy marzą o podróżowaniu i odkrywaniu świata. To także dobra okazja do odkrycia w sobie pasji odkrywcy, więc warto skorzystać z wolnej soboty na śledzenie transmisji z Gdyni.

Tegoroczna edycja będzie inna niż poprzednie, ale nie oznacza to, że mniej ciekawa – przed ekranami będzie można wysłuchać prelekcji ponad 20 podróżników, w tym m.in. rodziny Jureckich, Agnieszki Dziadek, Marka Jędrzejczaka, Leszka Cichego czy Joanny Pajkowskiej. Dodatkowo w przerwach między prelekcjami przygotowano wejścia na żywo z kolosowego studia, a punktem kulminacyjnym całodniowych transmisji będzie gala wręczenia Kolosów za rok 2019, którą poprowadzi Tomasz Michniewicz. Na widzów będzie czekać łącznie ponad 11 godzin transmisji z Gdynia Areny.

Transmisje będą bezpłatne, na swoich kanałach będzie udostępniać je miasto Gdynia, przez portal Gdynia.pl.

Szczegółowe i aktualne informacje dotyczące transmisji oraz ewentualnych zmian w programie na www.kolosy.pl i na facebooku Kolosów.

Z programem można zapoznać się TUTAJ

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.