Służby ratownicze i policja wyłowiły w poniedziałek z Odry w centrum Wrocławia ciało poszukiwanego od soboty mężczyzny. 24-latek w nocy z piątku na sobotę bawił się w jednym z wrocławskich klubów; informował bliskich, że wraca do domu.
O tym, że ratownicy i policja znaleźli w Odrze ciało poszukiwanego mężczyzny poinformował w poniedziałek PAP rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławia podkomisarz Wojciech Jabłoński.
Poszukiwania 24-latka trwały od soboty. Mężczyzna bawił się w nocy z piątku na sobotę w jednym z wrocławskich klubów. Po wyjściu z klubu poinformował bliskich, że wraca do domu. Po telefonie, wizerunek zaginionego zarejestrowały jeszcze kamery monitoringu niedaleko mostów Pomorskich.
Ciało 24-latka służby wyłowiły w okolicach małej elektrowni wodnej w pobliżu mostów Pomorskich.
Fot. Depositphotos
Rosyjskie bombowce nad Morzem Barentsa. Interweniowali Norwegowie
Szwedzka delegacja przylatuje do Polski rozmawiać m.in. o okrętach podwodnych
USA znów uderzyły w łódź domniemanych przemytników na Karaibach - dwie ofiary
Jak chronić porty i infrastrukturę energetyczną na morzu? [KONGRES POLSKIE PORTY 2030+]
PGZ Stocznia Wojenna zajmie się serwisem fregaty
Zmiana warty w COM-DKM. Uroczyste przekazanie obowiązków między admirałami