• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Targi InterMarE w formule Online 20-22 kwietnia [wideo]

ac

15.03.2021 21:06 Źródło: własne
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Targi InterMarE w formule Online 20-22 kwietnia [wideo]

Partnerzy portalu

Targi InterMarE w formule Online 20-22 kwietnia [wideo] - GospodarkaMorska.pl
fot. InterMarE

InterMarE South Baltic to projekt realizowany od 2017 r. i współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Ma na celu wspieranie gospodarki morskiej w całym regionie Południowego Bałtyku poprzez stworzenie sieci firm i interesariuszy połączonych pod wspólną marką InterMarE South Baltic, markę łatwo rozpoznawalną w regionie oraz na innych rynkach europejskich i światowych.

Założeniem projektu jest stworzenie sieci firm, a także interesariuszy: klastrów, organizacji pracodawców, władz regionalnych i lokalnych itp., po to, by zwiększyć rozpoznawalność Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) z regionu Bałtyku Południowego na rynkach międzynarodowych oraz lepszej współpracy w zakresie łańcucha dostaw w regionie. Projekt InterMarE South Baltic stworzy i wdroży szereg środków służących integracji podmiotów, lepszej wymiany informacji, know -how i nawiązaniu relacji biznesowych. Spółki morskie z regionu będą mogły promować się na międzynarodowych targach morskich, spotkaniach dotyczących rozwoju sieci transgranicznych oraz prowadzić działania promocyjne i aktywność biznesową na terenie całej Europy.

Zwieńczeniem projektu będą targi InterMarE South Baltic Economy Exhibition, które odbędą się już 20-22 kwietnia.

To po raz pierwszy nie ogranicza nas miejsce, a formy promocji są nieograniczone - właśnie dzięki temu, że Targi zostaną przeprowadzone w formule ON LINE. Dzięki wirtualnym stoiskom, których funkcjonalności zostały całkowicie dopasowane do potrzeb Wystawców, Uczestników i Odwiedzających targi, będzie można spotkać się i porozmawiać o biznesie ON LINE, kiedy inaczej spotkać się nie można.

Rejestracja na Targi InterMarE już trwa! Podczas 2 pierwszych tygodni rejestracji swój udział w Targach potwierdziło 45 firm, w tym te największe, zawsze aktywnie uczestniczące w wydarzeniach tego typu. Warto wspomnieć tu o PPU NAVA Sp. z o. o., REMONTOWA SHIPBUILDING SA, POLSKI REJESTR STATKÓW, BAE Systems, SAAB, DOE SA, Baltimar Service Sp. z o. o.

Równolegle z Targami InterMarE odbędzie się 16. edycja Targów Balt Military Expo, które w każdej edycji przyciągają wielu strategicznych wystawców z kraju i zagranicy. Tegoroczne Balt Military Expo ­zaprezentują innowacyjne rozwiązania i technologie przemysłu obronnego dedykowane Marynarce Wojennej RP, jednostkom specjalnym, Żandarmerii Wojskowej i służbom zabezpieczenia logistycznego Wojska Polskiego i innym, a także małym i średnim przedsiębiorstwom z szeroko rozumianej branży morskiej.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.