• <
ambermarine_2023_1100x200

Rozpoczyna się 12. Międzynarodowa Konferencja Offshore Wind Logistics & Supplies

kw

20.09.2023 09:55
Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Rozpoczyna się 12. Międzynarodowa Konferencja Offshore Wind Logistics & Supplies

Partnerzy portalu

Fot. GospodarkaMorska.pl

W środę rozpoczęła się dwudniowa Międzynarodowa Konferencja Offshore Wind Logistics & Supplies. To już dwunasta edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu eventów związanych z rozwojem gospodarczym sektora morskiego w naszym regionie. Organizatorem konferencji jest Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej, a miejscem wydarzenia – Gdynia.  

W hotelu Courtyard by Marriott Waterfront Gdynia zgromadzili się eksperci, przedstawiciele i entuzjaści sektora offshore w Polsce. Goście konferencji otrzymają praktyczną i trudną do zdobycia gdziekolwiek indziej, sprawdzoną informację na temat praktyki oraz ram prawnych regulujących mechanizm zamówień w branży branży morskiej energetyki wiatrowej. 

Oprócz paneli tematycznych dotyczących najnowszych osiągnięć technicznych w poszczególnych obszarach dostaw komponentów i usług dla morskich farm wiatrowych, tegoroczna edycja oferuje inne atrakcje w postaci możliwości zwiedzenia jednostek pływających, wykorzystywanych w procesie badań środowiskowych oraz obsługi i eksploatacji morskich farm wiatrowych. Partnerzy – FRS Windcat Polska Sp. z o.o. oraz Baltic Diving Solutions Sp. z o.o. udostępnią zwiedzającym jednostki HydroCat 55 – pierwsza na świecie jednostka CTV zbudowana w technologii H2-ready oraz Baltic Surveyor – jednostka badawczo-pomiarowa, wykonująca m. in. pełen zakres kampanii geofizycznej w ramach oceny oddziaływania na środowisko. 

Agenda wydarzenia dostępna jest pod tym linkiem

seaway7
ambermarine_2023_390x150

Dziękujemy za wysłane grafiki.