• <
BOTA_2023

Nieopodal Gdańska z morza wyłowiono ciało kobiety

Strona główna Marynarka Wojenna, Bezpieczeństwo Morskie, Ratownictwo Nieopodal Gdańska z morza wyłowiono ciało kobiety

Partnerzy portalu

Nieopodal Gdańska z morza wyłowiono ciało kobiety - GospodarkaMorska.pl

W czwartek przed południem na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku wyłowiono z morza dryfujące ciało kobiety. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

Jak przekazał PAP oficer prasowa gdańskiej policji podinsp. Magdalena Ciska, w czwartek o godz. 10.30 funkcjonariusze odebrali zgłoszenie o tym, że przy ul. Trałowej na wysokości wejścia na plażę nr 41, osoba spacerująca zauważyła dryfujące w morzu ciało.

- Policjanci przy pomocy funkcjonariuszy Straży Pożarnej wyciągnęli zwłoki kobiety na brzeg - relacjonowała funkcjonariuszka.

Dodała, że policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pracują na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego medycyny sądowej i technik kryminalistyki.

Ponad tydzień temu (22 lutego br.) na plaży w Gdańsku-Brzeźnie wyłowiono ciało 76-letniego mężczyzny. Policjanci mówili wówczas, że wstępnie wykluczono udział osób trzecich w jego śmierci. Na początku stycznia, na gdańskich Stogach, z morza wyłowiono dryfujące ciało kobiety. W tym przypadku funkcjonariusze również wykluczyli udział osób trzecich.

autor: Piotr Mirowicz
pm/ mark/

Fot. Depositphotos

Dziękujemy za wysłane grafiki.