• <
siemens_gamesa_2022

Przyłącz się do Akademii Morskiej w Gdyni na Paradzie Niepodległości

10.11.2015 10:46 Źródło: własne
Strona główna Marynarka Wojenna, Służby Morskie, Ratownictwo Morskie Przyłącz się do Akademii Morskiej w Gdyni na Paradzie Niepodległości

Partnerzy portalu

Przyłącz się do Akademii Morskiej w Gdyni na Paradzie Niepodległości - GospodarkaMorska.pl

11 listopada Gdynia tradycyjnie, bardzo uroczyście będzie świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Gdyńskie Urodziny Niepodległej (link is external) będą jak zawsze patriotyczne, wzruszające i zarazem radosne. Udział w nich wezmą rzesze Gdynian, a miasto ożywią liczne działania artystyczne, teatralne, muzyczne i wizualne.

Jego Magnificencja Rektor Akademii Morskiej w Gdyni serdecznie zaprasza wszystkich pracowników oraz studentów wraz z rodzinami do udziału w Paradzie Niepodległości (link is external), która odbędzie się w dniu 11 listopada 2015 roku.  Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00. Zbiórka dla studentów Akademii Morskiej w Gdyni zaplanowana została na godz. 11.00 przy Dworcu Gdynia Główna. Pracownicy wraz z rodzinami proszeni są o przybycie o godz. 11.40.

Barwny korowód przejdzie tradycyjną – od czasów przedwojennych – trasą, od ul. 10 Lutego, aż pod Płytę Marynarza Polskiego na Skwerze Kościuszki, gdzie odbędą się oficjalne uroczystości z udziałem władz miasta, dowództwa Marynarki Wojennej i delegacji organizacji społecznych.        

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.