• <
escort_980x120_gif_2020

Żeglarska Parada Świętojańska już w sobotę! KONKURS Portu Gdynia i portalu GospodarkaMorska.pl

ew

19.06.2020 15:45 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Żeglarska Parada Świętojańska już w sobotę! KONKURS Portu Gdynia i portalu GospodarkaMorska.pl

Partnerzy portalu

Żeglarska Parada Świętojańska już w sobotę! KONKURS Portu Gdynia i portalu GospodarkaMorska.pl - GospodarkaMorska.pl

Z okazji Parady Żeglarskiej zorganizowany został wyjątkowy konkurs! Osoby, które wybierają się 20 czerwca na spacer nad morze, aby oglądać Paradę zachęcamy do zrobienia zdjęć.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie z tego wydarzenia na adres: konkursy@gospodarkamorska.pl. W temacie maila prosimy o wpisanie słowa "KONKURS", a w treści o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego. 10 najlepszych prac zostanie nagrodzonych. Do wygrania zaawansowana technologicznie lornetka!

W sobotę również rozdane zostaną flagi okolicznościowe, stworzone przez Port Gdynia. Każdy żeglarz może odebrać taką flagę i zawiesić na swojej jednostce. Będzie to również pamiątka parady dla uczestników.

Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do bycia głównym partnerem tak podniosłego i ważnego dla naszego regionu wydarzenia w szczególnym roku 100-leciu zaślubin Polski z Morzem. Jako Port Gdynia Jesteśmy dumni, że jesteśmy portem macierzystym wielu wspaniałych żaglowców, które również będziemy mogli podziwiać w trakcie parady. Port Gdynia wyprodukował również flagi okolicznościowe, które uczestnicy parady otrzymają w sobotę. Serdecznie zapraszamy do podziwiania pięknych żaglowców podczas Świętojańskiej Parady Żaglowców – Adam Meller, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

 

 

Aby wziąc udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie z tego wydarzenia na adres: konkursy@gospodarkamorska.pl. W temacie maila prosimy o wpisanie słowa "KONKURS", a w treści o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.