• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef Yachts zbuduje 49-metrowy Superjacht

Strona główna Jachty, żeglarstwo Sunreef Yachts zbuduje 49-metrowy Superjacht

pc

29.09.2019 Źródło: własne
Sunreef Yachts zbuduje 49-metrowy Superjacht - GospodarkaMorska.pl

Światowy lider w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów – Sunreef Yachts, zbuduje w pełni spersonalizowany 49-metrowy katamaran-superjacht.

Projekt ten zostanie zrealizowany dla klienta reprezentowanego przez Imperial Yachts, jedną z najbardziej cenionych w branży firm specjalizujących się w superjachtach.

Jednostka o pojemności 1350 GT będzie największym luksusowym katamaranem na świecie oraz największym superjachtem zbudowanym w Polsce.

Sunreef Yachts to światowy lider w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu „custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Jak podkreśla stocznia, wprowadziła ona do świata jachtingu wiele przełomowych rozwiązań, takich jak pierwszy na świecie pokład słoneczny na luksusowym katamaranie, czy pierwszy motorowy i żaglowy dwukadłubowiec typu double-deck. Firma stworzyła także pierwszy w historii przemysłu stoczniowego karbonowy superjacht żaglowy, a także jako pierwsza zainstalowała składany maszt na dwukadłubowym superjachcie. Co roku na rynek trafiają co najmniej dwa nowe modele z gdańskiej stoczni.

Źródło:
własne

Dziękujemy za wysłane grafiki.