• <
escort_980x120_gif_2020

Ostatnie odliczanie do targów Dubai International Boat Show 2015

26.02.2015 11:03 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Ostatnie odliczanie do targów Dubai International Boat Show 2015

Partnerzy portalu

Ostatnie odliczanie do targów Dubai International Boat Show 2015 - GospodarkaMorska.pl

Pomiędzy 3 a 7 Marca 2015r. odbędą się najbardziej prestiżowe targi nautyczne w regionie Bliskiego Wschodu. Nie zabraknie na nich również Stoczni Sunreef Yachts, która po ubiegłorocznym sukcesie wydarzenia postanowiła dwukrotnie powiększyć swoje stanowisko nr S-30 w Superyacht Pavilion w Dubai International Marine Club Mina Seyahi.

Podczas targów Sunreef zaprezentuje swoje najważniejsze projekty katamaranów i superjachtów. Gwiazdą wydarzenia bez wątpienia będzie motorowy jacht 70 Sunreef Power DAMRAK II, który umiejscowiony zostanie w przestrzeni nr MD – 105.

DAMRAK II to luksusowy katamaran zwodowany przez stocznię w 2011r., który jest obecnie na sprzedaż. Jacht nazywany potocznie „pływająca willa” charakteryzuje się wysokimi osiągami i opływowymi, sportowymi kształtami. Oferuje on stabilność, ekskluzywne wykończenie oraz niskie zużycie paliwa. DAMRAK II jest w pełni wyposażony w gadżety wodne, a także kompleksowy sprzęt TV/Audio video, a jego wnętrze zostało zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale i wygodę gości. Jednostka jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie komfort żeglugi i najwyższą przyjemność na pokładzie.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.