• <
siemens_gamesa_2022

Baltic Power zaprasza do postępowania zakupowego na Marine Warranty Surveyor

27.10.2021 12:17
Strona główna Energetyka Morska, Offshore Baltic Power zaprasza do postępowania zakupowego na Marine Warranty Surveyor

Partnerzy portalu

Baltic Power zaprasza do postępowania zakupowego na Marine Warranty Surveyor - GospodarkaMorska.pl
Fot. Nicholas Doherty / Unsplash

Baltic Power zamierza przeprowadzić i zaprasza zainteresowane podmioty do udziału w postępowaniu zakupowym (RFI) na usługi realizowane przez Marine Warranty Surveyor (MWS) na potrzeby projektu. Usługi świadczone będą w okresie budowy morskiej farmy wiatrowej, które zgodnie z planem realizowane będą w latach 2024-2026.

Marine Warranty Surveyor powinien spełniać wymagania ubezpieczyciela dotyczące ubezpieczenia wszystkich ryzyk budowlanych (Contractor All Risk/CAR) w zakresie transportu i instalacji komponentów wchodzących w skład morskiej farmy wiatrowej:

  • Fundamentów (FOU)
  • Turbin wiatrowych (WTG)
  • Morskiej stacji elektroenergetycznej (OSS)
  • Kabli wewnętrznych (IAC)
  • Kabli eksportowych (EC)

By wziąć udział w postępowaniu zakupowym zainteresowane podmioty powinny przedstawić dotychczasowe doświadczanie w zakresie zapewniania usługi MWS dla projektów realizowanych w formule EPCI dla wyżej wymienionych pakietów instalacyjnych.

Prezentacja firmy wraz referencjami (zawierającymi informacje dotyczące doświadczenia, dotychczas realizowanych projektów, ich zakresów i czasu trwania) powinna zostać przesłana do Baltic Power nie później niż do 5 listopada 2021 na adres mailowy: offshoresuppliers@balticpower.pl

Partnerzy portalu

seaway7
seatech_390x100_2022
ASTE_390X100_2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.