• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef 140. Zobacz ponadczasowy superjacht

AK

09.12.2021 19:02 Źródło: Sunreef

Partnerzy portalu

Sunreef 140. Zobacz ponadczasowy superjacht - GospodarkaMorska.pl
Fot. Sunreef Yachts

Sunreef Yachts odkrywa pierwsze wizualizacje swojego nowego super katamaranu żaglowego. Sunreef 140 to superjacht o ponadczasowym designie, który łączy w sobie ogromną przestrzeń mieszkalną oraz unikalne rozwiązania techniczne, które zapewnią niezrównany komfort żeglugi. Sunreef 140 daje nieskończone możliwości personalizacji i może być również oferowany w wersji Eco, z ekologicznym napędem i opracowanym przez stocznię systemem zasilania energią słoneczną.

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech jachtu jest jego kokpit rufowy. Przestrzeń do wypoczynku i spożywania posiłków na świeżym powietrzu oferuje niezwykły komfort i bezpośredni dostęp do rozległej platformy typu beach club. Po opuszczeniu platformy rufowej i otwarciu dwóch rozkładanych platform bocznych, Sunreef 140 proponuje swoim gościom unikalną przestrzeń do wypoczynku i uprawiania sportów wodnych.

Platforma beach club daje dostęp do siłowni z widokiem na ocean, jak również do pomieszczenia ze sprzętem do nurkowania. Pod kokpitem rufowym znajduje się garaż, który pomieści dwa duże skutery wodne, stację do tankowania i system wodowania.

Luksusowe zakwaterowanie dla maksymalnie 12 gości obejmuje spektakularną kabinę armatorską, rozciągającą się na całą szerokość jachtu, by oferować panoramiczny widok i prywatny dostęp do przestrzeni wypoczynkowej na tarasie dziobowym. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z zespołem Sunreef Yachts.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.