• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef 70 Candy. Zobacz pierwsze zdjęcia luksusowej jednostki

AK

06.12.2021 22:47 Źródło: inf. prasowa
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Sunreef 70 Candy. Zobacz pierwsze zdjęcia luksusowej jednostki

Partnerzy portalu

Sunreef 70 Candy. Zobacz pierwsze zdjęcia luksusowej jednostki - GospodarkaMorska.pl
Fot. Sunreef

Nowy Sunreef 70 dołączył niedawno do floty. Ten luksusowy katamaran żaglowy wyróżnia się wyrafinowanym wnętrzem oraz bimini wyposażonym w zintegrowane z kompozytem panele słoneczne Sunreef Yachts.

Salon na głównym pokładzie oferuje mnóstwo miejsca do wypoczynku i spożywania posiłków dzięki dwóm dużym sofom, dużemu stołowi oraz łatwemu dostępowi do chłodziarki do wina i lodówek. W części dziobowej znajdują się automatyczne drzwi, które otwierają się na duży taras z wygodnym miejscem do wypoczynku.

Sunreef 70 Candy ugości do ośmiu osób, zapewniając luksusowe zakwaterowanie i wygodną czterokabinową aranżację wnętrz. Kabina armatorska, została wyposażona w łóżko typu king-size, wysuwany telewizor, biurko i garderobę. Trzy kabiny gościnne gwarantują najwyższy poziom komfortu oraz bezpośredni dostęp do pięknie urządzonych łazienek.

Na pokładzie słonecznym znajduje się główna sterówka, duże materace, bar z grillem oraz stół jadalny o regulowanej wysokości, który można zrównać z kanapą w kształcie litery U, aby powiększyć przestrzeń wypoczynkową.

W kokpicie rufowym goście mają do dyspozycji strefę wypoczynkową z dużym stołem, lodówką i kostkarką do lodu, sofą i leżakami.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.