• <
attis_konferecnja_2024

Seaway7 i Dong Fang Offshore współpracują nad morską energetyką wiatrową na Tajwanie

Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Seaway7 i Dong Fang Offshore współpracują nad morską energetyką wiatrową na Tajwanie

Partnerzy portalu

Fot. Seaway7

Seaway7 i Dong Fang Offshore (DFO) podpisali protokół ustaleń określający ich zamiar współpracy na zasadzie wyłączności i dalszego wzmocnienia oferty na rynku morskiej energetyki wiatrowej na Tajwanie. Współpraca będzie koncentrować się na opracowaniu solidnej lokalnej oferty instalacji kabli dla tajwańskich projektów morskich farm wiatrowych dla klientów Seaway7.

Seaway7 działa na Tajwanie od 2017 roku i obecnie zatrudnia ponad 100 osób w biurze w Tajpej i bazie operacji morskich w Taichung. Seaway7 zapewni kompleksowe zarządzanie projektami, wiedzę inżynieryjną i instalacyjną z bogatym globalnym doświadczeniem obejmującym łącznie ponad 2500 km podmorskich kabli dla morskiej energetyki wiatrowej. Na Tajwanie Seaway7 jest obecnie zaangażowany w cztery projekty instalacji kabli łączących ponad 2,5 GW z tajwańską siecią elektroenergetyczną.

DFO, w pełni tajwańska organizacja założona w 2019 roku, wniesie swoją dogłębną znajomość lokalnego rynku oraz światowej klasy aktywa i doświadczenie w zakresie operacji morskich.

- Zamierzone partnerstwo z Dong Fang Offshore opiera się na naszych dotychczasowych udanych relacjach biznesowych i jest zgodne z naszą strategią długoterminowej obecności na Tajwanie. Pracując razem jesteśmy dobrze przygotowani do efektywnego wykorzystania aktywów, odblokowania synergii dla naszych klientów i dalszej optymalizacji realizacji projektów - powiedział Stuart Fitzgerald, dyrektor generalny Seaway7. 

- Partnerstwo między DFO i Seaway7 stanowi konkretny krok w kierunku zapewnienia Tajwanowi i regionowi APAC opłacalnego, wysokiej jakości, lokalnego rozwiązania w zakresie instalacji i naprawy kabli, wykorzystującego nasze połączone floty z doświadczeniem i wiedzą Seaway7. Z niecierpliwością czekamy na wspólny rozwój i budowanie długoterminowego zrównoważonego śladu na Tajwanie - powiedział Polin Chen, dyrektor generalny Dong Fang Offshore. 

Partnerzy portalu

seaway7
rosang_2023
ambermarine_2023_390x150

Dziękujemy za wysłane grafiki.