Co najmniej osiem osób zginęło, a siedem jest poszukiwanych po tym, gdy w sobotę wieczorem dwie łodzie wywróciły się u wybrzeży San Diego w Kalifornii - poinformowała w niedzielę ABC News, powołując się na służby ratownicze.
Osiem osób zginęło, gdy dwie podejrzane łodzie przemytnicze przewróciły się u wybrzeży San Diego; ekipy ratownicze szukają siedmiu dalszych ofiar - podały władze.
Ratownicy w sobotę wieczorem na Blacks Beach wyciągnęli z wody osiem ciał, ale gęsta mgła utrudniła poszukiwania w nocy. Statki Straży Pożarnej i Straży Przybrzeżnej przeczesywały teren w niedzielę wczesnym rankiem - poinformowała Straż Pożarna San Diego.
Podoficer straży przybrzeżnej Eddie Berrios potwierdził, że zginęło osiem osób, a zespoły ratownicze poszukują co najmniej siedmiu kolejnych.(PAP)
wr/ mal/
System wykrywania skażeń środowiska morskiego dla Morskiej Stacji Ratowniczej w Łebie
Rocznica zatopienia rosyjskiego okrętu Saratow. Ukraiński generał opublikował nagranie
Zarzut kradzieży paliwa okrętowego dla żołnierza Marynarki Wojennej
USA przekazały trzy okręty Marynarce Wojennej Egiptu
Tysiące nielegalnych leków wykryto na terenie terminala promowego w Gdańsku
Tajwańskie wojsko ćwiczyło odparcie desantu. W tle narastająca presja militarna Chin