• <
BOTA_2023

Monika Morawiecka wesprze transformację energetyczną w nowej pracy

12.01.2022 22:23 Źródło: własne
Strona główna Energetyka Morska, Offshore Monika Morawiecka wesprze transformację energetyczną w nowej pracy

Partnerzy portalu

Monika Morawiecka wesprze transformację energetyczną w nowej pracy - GospodarkaMorska.pl
Fot. twitter.com/Grupa_PFR

Monika Morawiecka, która pod koniec roku odeszła z grupy PGE, poinformowała w mediach społeczności, że dołączyła do zespołu Regulatory Assistance Project (RAP). To niezależna organizacja zajmująca się wspieraniem transformacji energetycznej.

- Z radością ogłaszam, że rozpocząłem współpracę z jednym z kluczowych głosów w świecie energetyki - Regulatory Assistance Project (RAP), niezależną, bezpartyjną, pozarządową organizacją zajmującą się przyspieszeniem transformacji do czystej, niezawodnej i wydajnej przyszłości energetycznej - poinformowała w mediach społeczności
 
- Po tym, jak PGE Baltica przyjęła właściwy kierunek w realizacji strategicznych celów PGE w zakresie rozwoju morskiej energetyki wiatrowej, cieszę się, że mogę zaangażować się w szerszy zakres tematów, w tym najważniejsze czynniki umożliwiające (i utrudniające) przejście systemów energetycznych w kierunku bezpiecznych i czystych systemów energetycznych jutra.

W listopadzie Monika Morawiecka poinformowała o swoim odejściu z grupy PGE, z którą była związana przez 15 lat.  

Morawiecka w PGE była od 2006 r., lutym 2019 roku została prezesem PGE Baltica, spółki przygotowującej budowę morskich farm wiatrowych - to jeden z najważniejszych projektów inwestycyjnych grupy.

Regulatory Assistance Project (RAP) jest  pozarządową organizacją zajmującą się przyspieszeniem przejścia do czystej, niezawodnej i efektywnej przyszłości energetycznej.

Partnerzy portalu

seaway7
seatech_390x100_2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.