• <
escort_980x120_gif_2020

Yacht Day 2015 – spotkanie przedstawicieli świata nauki i przemysłu jachtowego

17.11.2015 06:40 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Yacht Day 2015 – spotkanie przedstawicieli świata nauki i przemysłu jachtowego

Partnerzy portalu

Yacht Day 2015 – spotkanie przedstawicieli świata nauki i przemysłu jachtowego - GospodarkaMorska.pl

W środę 25 listopada br. na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej odbędzie się Yacht Day 2015 – spotkanie pracowników, doktorantów i studentów PG z projektantami i producentami reprezentującymi największe stocznie jachtowe w Polsce.

Przedsięwzięcie zostało zaplanowane w ramach realizacji porozumienia o współpracy Politechniki Gdańskiej z Polską Izbą Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty, dotyczącej odbywania staży, praktyk, badań rozwojowych, zastosowania nowych technologi oraz komercjalizacji wiedzy studentów WOiO PG.

Impreza będzie miało charakter otwartej dyskusji z udziałem największych producentów jachtów w Polsce oraz specjalistów branży. Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele m.in. stoczni Sunreef, Delphia Yachts Kot, Ostróda Yacht, Balt-Yacht, Parker Poland/Model-Art., S.M. Europe Chacewicz Yachten oraz firm Sail Service i Kotniz.

Trzecia już edycja Yacht Day odbędzie się w środę 25 listopada 2015 o godz. 10.00 w Audytorium Sipowicza Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.