• <
escort_980x120_gif_2020

Dobre Jachty na kolejnej edycji targów jachtowych w Gdyni [WIDEO]

gm

28.07.2022 14:06 Źródło: Dobre Jachty
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Dobre Jachty na kolejnej edycji targów jachtowych w Gdyni [WIDEO]

Partnerzy portalu

Dobre Jachty na kolejnej edycji targów jachtowych w Gdyni [WIDEO] - GospodarkaMorska.pl
Fot. Dobre Jachty

Targi jachtowe w Gdyni to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoliło na zaprezentowanie kolejnej odsłony nowej filozofii pracy z klientem na jaką stawiają Dobre Jachty. W  dniach 21-24 lipca podczas trwających targów Polboat firma prezentowała bogatą i różnorodną ofertę, ale też stale powiększającą się ofertą ekskluzywnych jachtów żaglowych X-yachts, luksusowych jachtów motorowych Azimut Yachts, katamaranów marki Leopard oraz skuterów Sea-doo.

W trakcie licznych spotkań profesjonalny zespół sprzedaży Dobrych Jachtów - Jacek Zieliński, doradca sprzedaży jachtów motorowych oraz Lech Lewandowski, doradca sprzedaży jachtów żaglowych - odpowiadał na pytania odnoszące się do zakupu wymarzonego jachtu.

Adrian Chełstowski, dyrektor sprzedaży dzielił się swoją wiedzą w zakresie transakcji i obsługi procesu sprzedaży jachtów oferowanych przez firmę. Kompetencje, profesjonalizm oraz nieszablonowe podejście do klientów w firmie Dobre Jachty gwarantują sukces procesu nabycia jachtu przez klienta zgodnie z jego oczekiwaniami. W konsekwencji takie podejście buduje zaufanie do marki Dobre Jachty jako godnego zaufania partnera przy tego typu transakcjach. Goście mieli również możliwość poznać i omówić ważne aspekty związane z serwisowaniem gwarancyjnym i pogwarancyjnym zakupionych u nas jachtów. Konrad Szymański odpowiedział na szereg pytań związanych z opieką posprzedażną nad jednostkami w tym z zakresu zimowania i sezonowych serwisów oferowanych w nowym punkcie serwisowym firmy.

Spotkania Inwestycyjne z doradcami Dobrych Jachtów

Duże zainteresowanie wzbudził autorski program biznesowy Yachtvestment – inwestycja w jacht. Doradca finansowy Rafał Hulewski wraz z Michałem Kaczmarczykiem – przedstawicielem Pekao Leasing, odpowiedzieli na nawet najbardziej szczegółowe pytania odnoszące się do kwestii podatkowych i finansowych związanych z zakupem jachtu na potrzeby czarterowe. Należy zauważyć, że Dobre Jachty skupiają się na nowym kierunku czarterowo- inwestycyjnym, jakim są destynacje Oceanu Indyjskiego – Zanzibar, Seszele oraz Malediwy.

Podczas wydarzenia nie zabrakło również owocnych spotkań z przedstawicielami ogólnopolskiej prasy branżowej: Jachting Motorowy, Yachtsmen.eu. Dobre Jachty gościły u siebie niekwestionowany autorytet dziennikarstwa branżowego, jakim jest David Robinson, korespondującego między innymi dla IBI News. Odwiedziny Davida firma zawdzięcza nie tylko markom jakie Dobre Jachty oferują klientom, ale również nowatorskim podejściem do przestrzeni wystawienniczej, gdzie technologia hologramów 3D umiejętnie połączona z naturą i muzyką instrumentów smyczkowych w spójny i niezapomniany sposób dostarczyła wyjątkowych wrażeń odwiedzającym stoisko Dobrych Jachtów.

 Spotkanie Davida Robinsona z Maciejem Dąbrowskim właścicielem firmy Dobre Jachty przerodziło się długą konwersację, która była jak iskry krzesane przez dwa umysły, gdzie jeden z fascynacją słuchał zadając celne pytania, a drugi z równą pasją opowiadał, jak wytycza nowe drogi myślenia, przekształca je w czyny, w dynamicznie rozwijającym się biznesie jachtowym w Polsce.  

Wykorzystanie eleganckiej zaawansowanej technologicznie pergoli umożliwiło na niewielkiej powierzchni stworzenie dwóch odrębnych stref. Częściowe zadaszenie pozwoliło na utrzymanie miłego zacienienia i schronienia przed sporadycznymi opadami, natomiast otwarta przestrzeń na swobodne korzystanie z promieni słonecznych.

Gustowne meble tarasowe nadały smaku, a ciekawe i finezyjne kształty delikatności. Jasne, miękkie dywany zewnętrzne rozjaśniły ciemną podłogę co wzbogaciło i urozmaiciło przestrzeń. Dbając o komfort gości sofę, krzesła oraz fotele wypełniliśmy miękkimi poduszkami. Serca odwiedzających pań skradły dekoracyjne poduszki przygotowane specjalnie na tę okazję. Subtelne i delikatne w dotyku z wyhaftowanym motywem fauny i flory morskiej dopełniły całości wystroju nadając mu szyku i elegancji.

Zewnętrzną część pergoli zdobiła egzotyczna roślinność udostępniona przez firmę Palmy z Lubska. Aby umilić czas spędzony z nami zadbaliśmy również o oprawę muzyczną na żywo. W wachlarzu dźwięków pojawiły się skrzypce elektryczne, akustyczne, wiolonczela, flet oraz harfa. 

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.