• <
escort_980x120_gif_2020

Ustka Charlotta Sailing Days 2023: konferencja prasowa już 5 kwietnia

kw

31.03.2023 10:02
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Ustka Charlotta Sailing Days 2023: konferencja prasowa już 5 kwietnia

Partnerzy portalu

Ustka Charlotta Sailing Days

Organizatorzy Regat Ustka Charlotta Sailing Days serdecznie zapraszają na konferencję prasową dotyczącą nadchodzącego wydarzenia w dniu 5 kwietnia 2023 r., o godzinie 13.00. Konferencja odbędzie się w Dolinie Charlotty Resort & Spa, w Sali Jaśminowej (ul. Strzelinko 14, Słupsk).

Cykl regat Ustka Charlotta Sailing Days to jedno z najważniejszych wydarzeń żeglarskich w Polsce. Tegoroczna edycja regat odbędzie się w dniach 27 lipca - 15 sierpnia 2023 r. w malowniczej Ustce. To wyjątkowa okazja dla miłośników żeglarstwa, by obejrzeć wyścigi na najwyższym poziomie i uczestniczyć w tej jednej z najbardziej prestiżowych imprez w Polsce. Sponsorem wydarzenia jest PGE Baltica Sp. z o.o.

W ramach Ustka Charlotta Sailing Days 2023 odbędą się Mistrzostwa Europy Juniorów i Mastersów w klasie Europa, Puchar Polskiego Stowarzyszenia Klasy Laser (ILCA) i wiele innych regat różnych klas jachtów. W programie imprezy znajdą się również widowiskowe wyścigi, w tym Błękitna Wstęga Ustki oraz Radiojachting - eliminacje do MP F5-E i Mistrzostwa Polski F5-M.

Impreza ta ma na celu promowanie żeglarstwa oraz popularyzację sportów wodnych w Polsce. Uczestnicy z całej Europy będą mieli okazję rywalizować ze sobą i pokazać swoje umiejętności. To nie tylko wydarzenie dla zawodników, ale także dla kibiców, którzy będą mieli okazję śledzić wyścigi i dopingować swoich ulubieńców.

Bieżące informacje o wydarzeniu:

https://ucsdays.com/

https://www.facebook.com/UstkaCharlottaSailingDays

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.