• <

Udział w BALT MILITARY EXPO w 2021r. dostępny dla każdego [wideo]

30.03.2021 14:55 Źródło: własne
Strona główna Marynarka Wojenna, Bezpieczeństwo Morskie, Ratownictwo Udział w BALT MILITARY EXPO w 2021r. dostępny dla każdego [wideo]

Partnerzy portalu

Udział w BALT MILITARY EXPO w 2021r. dostępny dla każdego [wideo] - GospodarkaMorska.pl
fot. materiały prasowe

Tegoroczna edycja specjalistycznych targów BALT MILITARY EXPO odbędzie się w formule on-line. Po raz pierwszy w 16-letniej historii imprezy organizatorzy zdecydowali o nie biletowaniu wydarzenia i zaproszeniu szerokiego grona zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa morskiego, systemów obronnych i ratownictwa na morzu i lądzie. Żeby bezpłatnie odwiedzić wirtualne targi wystarczy zarejestrować się tutaj.

Równolegle z BALT MILITARY EXPO odbędzie się szereg branżowych wydarzeń i konferencji. Dzięki możliwościom jakie daje formuła on-line uczestnicy targów z łatwością „przeniosą” się w samo centrum najbardziej interesujących ich wydarzeń np. na debatę „VIP"  (w ramach konferencji NATCONE) o budzącym żywe zainteresowanie programie Miecznik czy na panel poświęcony cyberbezpieczeństwu morskiemu. Część wystąpień na konferencji będzie nagrana wcześniej i odtworzona, dzięki czemu w trakcie ich prezentacji będzie można zadać prowadzącemu pytania w czasie rzeczywistym.

Wydarzenia towarzyszące tegorocznym wirtualnym targom to:

- InterMarE South Baltic Maritime Economy Exhibition czyli projekt dedykowany małym i średnim firmom działających w sektorze gospodarki morskiej mający na celu nawiązanie i rozwinięcie współpracy, a także promocję zielonej i błękitnej gospodarki w Regionie Morza Południowego Bałtyku. Czytaj więcej o wydarzeniu. https://live.intermare-southbaltic.eu/

- IX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna NATCON „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa”.
Priorytetową tematyką Konferencji będą rozwiązania z obszaru wojskowej techniki morskiej oraz bezpieczeństwa na morzu i wybrzeżu w portach i obiektach infrastruktury krytycznej, zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa, a także ratownictwa morskiego. Zarejestruj się tutaj.

-  GreenMarE - konferencja morska o wymiarze europejskim, której celem jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technicznych, forum do wymiany myśli i doświadczeń w zakresie ekologii i ochrony środowiska przedstawicieli przemysłu okrętowego, w tym stoczni i biur projektowych, producentów napędów, administracji krajowej i europejskiej, instytucji klasyfikacyjnych oraz finansowych.

- SEATECH - międzynarodowa konferencja, której celem jest wyznaczenie najważniejszych kierunków rozwoju technologicznego sektora morskiego. Podczas wydarzenia prelegenci przedstawią potrzeby i perspektywy rozwojowe w swoich branżach, a występujące start upy najnowsze rozwiązania technologiczne.

Bogata oferta BALT MILITARY EXPO, ciekawy program prelekcji, wydarzenia towarzyszące i  bezpłatne bilety dla odwiedzających mogą przyciągnąć rekordowe ilości uczestników gdańskich targów. Firmy zainteresowane zaprezentowaniem się podczas wydarzenia zapraszamy do rejestracji tutaj. 

Targi Balt Military Expo 2021 powstały i realizowane są we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, Sztabem Generalnym Wojska Polskiego, Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych, Marynarką Wojenną RP, Wojskami Specjalnymi, Żandarmerią Wojskową, Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Biurem Bezpieczeństwa Narodowego i  formacjami podległymi MSWiA. Organizatorem Targów są Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Portal Gospodarka Morska jest patronem medialnym Balt Military Expo 2021.

Gospodarka Morska
Materiały prasowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.