• <
escort_980x120_gif_2020

TTS ambasadorem Szczecina. To pierwsze takie wyróżnienie dla branży jachtowej

GM

23.11.2021 20:38
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie TTS ambasadorem Szczecina. To pierwsze takie wyróżnienie dla branży jachtowej

Partnerzy portalu

TTS ambasadorem Szczecina. To pierwsze takie wyróżnienie dla branży jachtowej - GospodarkaMorska.pl
Fot. TTS

Tytuł laureata „Zrobione w Szczecinie” trafił do 20 firm produkcyjnych i usługowych, tym samym wyróżnione przedsiębiorstwa stały się ambasadorem Szczecina i jego obszaru metropolitarnego. Po raz pierwszy w historii uhonorowana została firma z branży jachtowej, to znamienne wydarzenie w historii regionu.

Marka „Zrobione w Szczecinie” przyznawana jest przez miasto Szczecin oryginalnym szczecińskim produktom lub usługom, wyróżniającym się wysoką jakością oraz kreującym pozytywny wizerunek miasta. W tym roku odbyła się już V edycja konkursu, po raz pierwszy wyróżniona została firma z branży jachtowej. Technologie Tworzyw Sztucznych, będące częścią Grupy Hanse Yachts, działa na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, znajdującego się w obszarze metropolitarnym Szczecina, stąd wyróżnienie dla producenta jachtów.

– Nagroda „Zrobione w Szczecinie” z pewnością podnosi prestiż wyróżnionych produktów czy usług i świadczy o ich lokalnym charakterze i wysokiej jakości – mówi Piotr Krzystek, prezydent  Szczecina. – Laureaci, poprzez swoje produkty i usługi, są ambasadorami Szczecina. Doceniamy to i bardzo im za to dziękujemy. Jesteśmy z Was dumni – dodaje.

TTS został doceniony za luksusowy jacht motorowodny Sealine S330 produkowany w goleniowskim zakładzie.

– Wyróżnienie dotyczy konkretnej jednostki, ale tak naprawdę doceniana jest jakość naszej pracy w pełnym zakresie, za wszystkie jednostki, które powstają w naszej fabryce – mówi Maciej Twardowski, dyrektor zarządzający TTS. – Czy to jachty, czy łodzie motorowe, odznaczają się najwyższą jakością i są doceniane na całym świecie. Cieszymy się, że jesteśmy zauważani również w regionie.

Nie bez znaczenia są inwestycje prowadzone przez TTS w ostatnim czasie. W Goleniowie zabezpieczone zostały działki pod rozbudowę zakładu, w Szczecnie z kolei powstał Balticdesign Institute, nowoczesne biuro projektowo-badawcze, w którym powstawać będą projekty najnowocześniejszych jachtów i łodzi motorowych.

– Nie bez znaczenia jest to, że TTS jest marką docenianą nie tylko za wysokiej jakości produkty, ale również jako czołowy pracodawca w regionie – tłumaczy Magdalena Zabłocka-Tutka, HR Business Partner w Technologiach Tworzyw Sztucznych. – W naszym zakładzie i naszych biurach projektowych chcą pracować specjaliści z branży jachtowej z całej Europy. Nagroda „Zrobione w Szczecinie” mobilizuje nas do dalszej pracy, a jako ambasadorzy Szczecina będziemy godnie reprezentować region, w którym funkcjonujemy.

Choć w Szczecinie i regionie funkcjonuje wiele firm, które działają w sektorze stoczniowym i branży jachtowej, to TTS jest pierwszą z takich firm, która otrzymała tytuł laureata „Zrobione w Szczecinie”.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.