• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef Yachts prezentuje katamaran na targach Dubai International Boat Show

rk

23.02.2023 21:28 Źródło: Sunreef Yachts
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Sunreef Yachts prezentuje katamaran na targach Dubai International Boat Show

Partnerzy portalu

Sunreef Yachts prezentuje katamaran na targach Dubai International Boat Show - GospodarkaMorska.pl
Sunreef Yachts

Sunreef Yachts zaprezentuje całkowicie elektryczny Sunreef 80 Eco oraz jeden z najlepiej sprzedających się modeli katamaranów 60 Sunreef Power na targach Dubai International Boat Show. Przez cały czas trwania imprezy, katamarany będą dostępne dla gości w Dubai Harbour Marina na stanowisku: MD-49, w dniach 1-5 marca.

Luksusowy katamaran Sunreef 80 Eco jest w pełni autonomiczną jednostką, która wykorzystuje rewolucyjną technologię umożliwiającą bezemisyjne podróże w całkowitej ciszy i luksusie. Może przyjąć na pokład ośmioro gości. W prawym pływaku znajduje się luksusowa kabina właściciela wyposażona w łóżko typu king size, garderobę, wysuwany telewizor, sofę i biurko. Przestronna łazienka armatorska nawiązuje do współczesnego stylu wnętrz.

Aranżacja na pokładzie obejmuje również dużą kabinę VIP w środkowej części lewego kadłuba oraz dwie kabiny dla gości w części dziobowej obu pływaków. Kuchnia katamaranu znajduje się w lewym kadłubie i wyposażona została w sprzęt najwyższej jakości z dużą ilością miejsc do przechowywania. Salon na głównym pokładzie oferuje mnóstwo miejsca do wypoczynku i spożywania posiłków, dzięki dwóm dużym sofom i rozkładanemu stołowi na środku. W części dziobowej salonu Sunreef 80 Eco znajduje się w pełni wyposażony bar z pianinem i wysuwanym telewizorem. Na pokładzie słonecznym katamaranu dominują strefy relaksacyjne z dużymi leżakami i barem. W kokpicie rufowym goście mają do dyspozycji przestrzeń wypoczynkową z leżanką, stołem jadalnym i platformą kąpielową.

Jednostka posiada prawie 24 metry długości i 12 metrów szerokości. Jest wyposażona w dwa panele słoneczne, zapewniające prąd użytkowany na pokładzie jednostki, elektryczny napęd, a także baterie o mocy 550 kW.

Ożaglowanie Sunreef 80 Eco obejmuje grot o powierzchni 200 m2, genuę o powierzchni 155 m2, 340 m2 genakera i 70m2 sztaksla. Podczas żeglugi katamaran jest w stanie produkować energię, dzięki zaawansowanemu systemowi hydrogeneracji. Zaprojektowany i zbudowany w stoczni Sunreef Yachts węglowy maszt jachtu został wyposażony w zintegrowane panele słoneczne.

Pod pokładem głównym znajdują się akumulatory jachtu, składające się z specjalnie zaprojektowanych ultralekkich i wydajnych baterii. System klimatyzacji na Sunreef 80 Eco należy do najlżejszych i najbardziej wydajnych w branży morskiej.

Gospodarka Morska
Sunreef Yachts

60 Sunreef Power to z kolei ultranowoczesny jacht motorowy, oferujący komfort, wyjątkową dzielność morską oraz pełną swobodę personalizacji. Jego elegancka i sportowa sylwetka wpisuje się idealnie w design najnowszej serii jachtów motorowych stoczni, na którą składają się modele 60 Sunreef Power, 70 Sunreef Power, 80 Sunreef Power oraz 100 Sunreef Power. Elegancki i łatwy w manewrowaniu katamaran jest idealną jednostką do podróżowania zarówno z załogą, jak i bez niej. Oferuje niezwykły komfort i pełną swobodę w dostosowywaniu się do potrzeb klienta. Ten luksusowy katamaran posiada między innymi garaż rufowy, obszerny pokład słoneczny i salon z panoramicznym przeszkleniem.

Jednostka ma 18,3 metra długości i 10.7 m szerokości. Posiada dwa silniki 300 HP i dwa 850 HP. Zbiorniki paliwa mieszczą od 6 000 do 10 000 litrów, zapewniając dużą autonomiczność. Katamaran może też przewozić zapasy w postaci 800 litrów wody. Wyposażenie na pokładzie przewiduje miejsce dla maksymalnie 12 gości.

Dzięki imponującej szerokości, 60 Sunreef Power może pochwalić się rozległym salonem, który wraz z kokpitem rufowym tworzy wygodną półotwartą przestrzeń do wypoczynku. Jej atutem są bogate przeszklenia, dzięki którym salon wypełnia naturalne światło. Funkcję i wygląd obszernych kabin 60 Sunreef Power można z łatwością spersonalizować według potrzeb każdego właściciela.

Zewnętrzne strefy relaksacyjne katamaranu obejmują duży taras dziobowy i kokpit rufowy z przestrzenią do spożywania posiłków i wypoczynku. Platforma hydrauliczna na rufie oferuje atrakcyjne warunki do kąpieli słonecznych i uprawiana sportów wodnych. Pokład słoneczny 60 Sunreef Power może bez trudu pomieścić jacuzzi, bar, stół oraz wygodne siedziska i materace. Dzięki innowacyjnemu garażowi rufowemu i platformie hydraulicznej, jacht z łatwością przetransportuje i zwoduje ponton oraz skuter wodny.

Gospodarka Morska
Sunreef Yachts
taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.