• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef pokaże w Monako jacht Rafaela Nadala

jm

22.08.2021 23:33 Źródło: Inf. prasowa

Partnerzy portalu

Sunreef pokaże w Monako jacht Rafaela Nadala - GospodarkaMorska.pl
Fot. Sunreef Yachts

Podczas Monaco Yacht Show stocznia Sunreef Yacht zaprezentuje dwa luksusowe katamarany – jednym z nich będzie 80 Sunreef Power Great White – jacht tenisisty Rafaela Nadala.

Monaco Yacht Show, najbardziej prestiżowe superjachtowe targi na świecie, potrwają w tym roku od 22 do 25 września. Na wydarzeniu wystawiają się najważniejsze i najbardziej cenione stocznie i liderzy światowej branży nautycznej.

W ramach targów swoje dwa jachty zaprezentuje gdańska stocznia Sunreef Yachts. Należący do Rafaela Nadala katamaran 80 Sunreef Power Great White zostanie zaprezentowany przy stanowisku QC 11 przy Quai Chicane. Great White został uznany za najlepszy katamaran przez magazyn „Robb Report”. Jest to spersonalizowany jacht motorowy z innowacyjnym garażem rufowym, prywatnym balkonem w kabinie właściciela i strefami wypoczynkowymi na pokładzie słonecznym.

Jacht posiada 4 komfortowe kabiny, w których może ugościć 8 gości. W sypialni właściciela znajduje się garderoba, sofa, wysuwany z sufitu telewizor i prywatny, rozkładany balkon. Ponadto w prawym kadłubie mieszczą się też kabina dla gości i kwatera załogi. W lewym kadłubie ulokowano kuchnię oraz dwie przestronne kabiny gościnne. W umieszczonym na głównym pokładzie jachtu salonie znajdują się dwie duże sofy tworzące strefę wypoczynkową przy kokpicie rufowym. W sąsiedztwie tarasu dziobowego jest jadalnia dla 8 osób wyposażona w dwa 77-calowe telewizory. Na samym tarasie zaaranżowano dodatkowe miejsce do wypoczynku. Posiłki można spożywać także na osłoniętym od wiatru i słońca kokpicie rufowym. Pod sofą w kokpicie jest garaż rufowy, w którym znajduje się skuter i sprzęt wodny oraz dodatkowe miejsce do tankowania. Na pokładzie słonecznym do dyspozycji gości jest zewnętrzna strefa wypoczynkowa, bar, miejsce do opalania i wysuwany telewizor. Jacht jest wyposażony w dwa silniki o mocy 1200 KM każdy, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 23 węzłów i prędkości rejsowej 16 węzłów.

Drugą jednostką Sunreef, jaką można będzie zwiedzić podczas targów, będzie żaglowy katamaran Sunreef 80 Double Happiness. To personalizowany 80-stopowy jacht należący do nagradzanej wielokrotnie linii katamaranów żaglowych Sunreef Yachts. Wyróżnia się spektakularnym salonem i obszernym pokładem słonecznym.

  • Sunreef 80, fot. Sunreef Yachts

  • Sunreef 80, fot. Sunreef Yachts

  • Sunreef 80, fot. Sunreef Yachts

  • 80 Sunreef Power Great White, fot. Sunreef Yachts

  • 80 Sunreef Power Great White, fot. Sunreef Yachts

  • 80 Sunreef Power Great White, fot. Sunreef Yachts

  • 80 Sunreef Power Great White, fot. Sunreef Yachts

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.