• <
BOTA_TECHNIK_MEGA

Dołącz do mistrzowskiej załogi! Rusza nabór na wolontariuszy Młodzieżowych MŚ World Sailing

Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Dołącz do mistrzowskiej załogi! Rusza nabór na wolontariuszy Młodzieżowych MŚ World Sailing
Dołącz do mistrzowskiej załogi! Rusza nabór na wolontariuszy Młodzieżowych MŚ World Sailing - GospodarkaMorska.pl

ew/pya.org.pl

19.03.2019 Źródło: własne

Złap wiatr w żagle i zostań częścią zespołu organizacyjnego Hempel Młodzieżowych Mistrzostw Świata World Sailing w żeglarstwie, które w dniach 13-20 lipca 2019 roku odbędą się w Gdyni.

Gdynia to miasto ludzi aktywnych, zaprawione w organizacji imprez sportowych na najwyższym, światowym poziomie. Od wielu lat uchodzi za żeglarską stolicę Polski i to tutaj od kilkunastu lat odbywa się żeglarski festiwal Volvo Gdynia Sailing Days, największe żeglarskie wydarzenie w tej części basenu Morza Bałtyckiego. W powietrzu czuć tu morskie tradycje i miłość do żagli.

- Czeka nas kolejne wspaniałe wyzwanie. Organizacja tak dużego wydarzenia, jak Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w żeglarstwie, nie może odbyć się bez udziału wolontariuszy. To oni, ludzie uśmiechnięci, energiczni oraz pełni pasji w istotnej mierze odpowiadają za organizacyjny sukces najważniejszych imprez - mówi Rafał Klajnert, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu. Jestem przekonany, że uda nam się znów wspólnie stworzyć świetny zespół - dodaje.

To jedyna i niepowtarzalna okazja, aby dołączyć do drużyny, która będzie miała okazję gościć najlepszych młodych żeglarzy z całego świata. Jest to również doskonała szansa na przygodę życia, aby zobaczyć „kuchnię” organizacji jednej z największych żeglarskich imprez na świecie. Te zawody są wyjątkowe także z tego względu, że ich format jest zbliżony do regat olimpijskich.

- Staramy się patrzeć na życie żeglarskie w taki sposób, że nie ma trudnych spraw, tylko wyzwania, którym niewątpliwie jest zorganizowanie tych regat. Mamy już jednak praktykę na tym polu, ponieważ w 2004 roku organizowaliśmy już w Gdyni te zawody. Jednak od tamtego czasu impreza znacznie się rozrosła. Już pobiliśmy rekord liczby zawodników i wielkość regat można niemalże porównać do żeglarskich zawodów na igrzyskach olimpijskich. Tutaj też każdy kraj może reprezentować tylko jeden zawodnik w danej klasie. W kwestii organizacyjnej opieramy się na doskonałej, wieloletniej współpracy z miastem Gdynia. Nasza pozycja w Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej od lat jest bardzo mocna i pozyskiwanie takich imprez jest coraz łatwiejsze. Chcemy pokazać, że możemy stanowić wzorzec w organizacji takich wydarzeń - mówi Tomasz Chamera, prezes Polskiego Związku Żeglarskiego.

W Gdyni zagości blisko 70 reprezentacji, ponad 400 zawodników oraz ponad 100 trenerów z całego świata.

Dzięki organizacji imprez sportowych na najwyższym poziomie wolontariat sportowy rozwija się w Polsce z każdym rokiem. Ma on swoje korzyści nie tylko jako integracja społeczności i wspólna chęć pomocy, ale także przyczynia się do samorealizacji oraz rozwoju.

Wolontariat to również  wspaniała przygoda, radość z pomagania innym i szansa na zawiązanie wielu nowych znajomości. Ponadto pozwala rozwijać kompetencje, a także zdobyć cenne doświadczenie, które pomoże w znalezieniu wymarzonej pracy w przyszłości.

Jakie korzyści niesie wolontariat:

1. Zdobycie doświadczenia
2. Zwiększenie kompetencji językowych, interpersonalnych, pracy w zespole
3. Poznanie nowych osób, nawiązanie kontaktów
4. Szansa na realizację sportowych pasji
5. Praktyki studencie, certyfikaty, rekomendacje
6. Bezpłatne uczestnictwo w szkoleniach

Zapisz się już dziś!

Zgłoszenia można składać poprzez formularz: KLIKNIJ

Jakie czekają na Ciebie zadania:

Welcome desk - komitet powitalny na lotnisku i w hotelu. To tu będziesz miał kontakt bezpośrednio z zawodnikami i ich trenerami. Będziesz także wizytówką mistrzostw i pierwszym kontaktem z gośćmi wydarzenia.

Biuro regat - głównym zdaniem będzie wsparcie pracy biura. To tu zawodnicy odbierają pakiety startowe i uzyskują niezbędne informacje na temat mistrzostw.

Boat park - czujesz, że masz siłę to tu zawodnicy i trenerzy będą potrzebować Twojej pomocy przy łodziach, na których będą się ścigać podczas regat.

Miasteczko regatowe - to tu zawodnicy będą mieli czas na odpoczynek ale także będą odbierać nagrody podczas ceremonii wręczeni.

Media - jeśli czujesz w sobie pasję do dziennikarstwa sportowego, lubisz dynamiczną pracę w międzynarodowym zespole to praca dla Ciebie. A może prowadzisz bloga, rozwijasz swoje kanały w portalach społecznościowych albo piszesz artykuły, jeśli tak to Twoja pomoc będzie nieoceniona.

Praca na wodzie - jeśli lubisz żeglować, surfować, pływać itp. to na pewno to będzie praca dla Ciebie. Zapewniamy dynamikę pracy i świeże powietrze.

Źródło:
własne
taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 32908,00 $ tona 0,27% 10 cze
 Cynk 2965,00 $ tona -1,03% 10 cze
 Aluminium 2470,00 $ tona 0,45% 10 cze
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.