• <

Atrakcja dla gdańszczanek i gdańszczan. Zbieraj bursztynowe punkty i popłyń w wyjątkowy rejs

ew

18.02.2020 11:45 Źródło: gdansk.pl
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Atrakcja dla gdańszczanek i gdańszczan. Zbieraj bursztynowe punkty i popłyń w wyjątkowy rejs

Partnerzy portalu

Atrakcja dla gdańszczanek i gdańszczan. Zbieraj bursztynowe punkty i popłyń w wyjątkowy rejs - GospodarkaMorska.pl

Za każde skorzystanie z Karty Mieszkańca oraz udział w darmowych zajęciach „Aktywuj się w Gdańsku” przyznawane są bursztynowe punkty. Akcja trwa do 31 grudnia 2020 roku. Na najaktywniejszych czeka wyjątkowy rejs gdańskimi oldtimerami - jachtami STS "Generał Zaruski", "Old Antica", "Bryza H", "Bonawentura", "Baltic Star". Przewidziane są także inne nagrody rzeczowe.

Akcja ruszyła 10 lutego. Bursztynowe punkty naliczają się automatycznie przy każdorazowym skorzystaniu z bezpłatnego wejścia z Kartą Mieszkańca, z rabatu, ale także wtedy, gdy ktoś ponownie odwiedzi dane miejsce i zapłaci pełną cenę biletu.

Na stronie jestemzgdanska.pl cyklicznie będzie pojawiało się więcej specjalnie oznakowanych partnerów przyznających punkty.

Bursztynowe punkty przyznawane są także za udział w bezpłatnych wybranych zajęciach cyklu „Aktywuj się w Gdańsku”, wśród których są m.in. zumba, gimnastyka dla seniora, joga na zdrowie czy piesze wędrówki z rodziną (lista dostępna pod adresem jestemzgdanska.pl/partner).  

Jedna obecność to 1 bursztynowy punkt.


Punkty można zbierać do 31 grudnia 2020 roku. W pierwszej połowie stycznia 100 osób z największą ilością bursztynowych punktów zostanie zaproszonych na galę wręczenia nagród. Nagrodą główną będzie wyjątkowy rejs gdańskimi oldtimerami - jachtami: STS "Generał Zaruski", "Old Antica", "Bryza H", "Bonawentura", "Baltic Star".

Podczas rejsu w niepowtarzalnej atmosferze i z nietypowej perspektywy będzie można poznać najciekawsze obiekty morskie Gdańska: strategiczną Twierdzę Wisłoujście i starą latarnię morską w Nowym Porcie, wyposażoną w unikatową Kulę Czasu, Stocznię Gdańską - kolebkę ruchu solidarnościowego.

Po wypłynięciu na Zatokę Gdańską wszyscy uczestnicy będą mieli szansę na brać udział w stawianiu żagli, nawigacji oraz sterowaniu statkiem pod okiem załogi oficerskiej.

W przerwie między kolejnymi aktywnościami organizatorzy zadbają o ciepły posiłek, a kapitan statku umili czas snując swoje morskie opowieści.

Przewidywane jest rozszerzenie puli nagród o nagrody rzeczowe.

Organizatorami akcji oraz rejsu są z Gdańska Organizacja Turystyczna we współpracy z Gdańskim Ośrodkiem Sportu i Stowarzyszeniem Tradycji Morskiej.

Więcej o bursztynowych punktach na stronie jestemzgdanska.pl.

Źródło:
gdansk.pl

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.