• <
escort_980x120_gif_2020

FLIBS 2022: Sunreef Yachts prezentuje nowy model

gm

03.11.2022 10:25 Źródło: Sunreef

Partnerzy portalu

FLIBS 2022: Sunreef Yachts prezentuje nowy model - GospodarkaMorska.pl
Fot. Sunreef

Tegoroczna edycja Fort Lauderdale International Boat Show zgromadziła najważniejszych reprezentantów w branży nautycznej na spektakularnym pokazie najlepszych jednostek na świecie. Firma Sunreef Yachts zorganizowała ekskluzywną premierę nowego modelu i podzieliła się ekscytującymi wiadomościami na temat najnowszych osiągnięć firmy w dziedzinie eko-jachtingu.  

 
Nowy model 55 Open Sunreef Power

Sunreef Yachts celebrował targi w Fort Lauderdale prezentując zupełnie nowy model: 55 Open Sunreef Power. Ten luksusowy jacht hybrydowy oferuje doskonałą mieszankę prędkości, stabilności i luksusu.


Wyróżniające cechy jachtu to rozległy, półotwarty salon oraz przestronna rufa z dwoma składanymi platformami nadburcia.

Ekologiczny super katamaran The Sunreef 100 ECO
 
Sunreef Yachts rewolucjonizuje świat jachtów od dwóch dekad i zamierza kontynuować tę działalność poprzez skierowanie uwagi klientów super jachtów na całym świecie w kierunku eko-innowacji.


Podczas Fort Lauderdale International Boat Show, firma ogłosiła podpisanie kontraktu na budowę Sunreef 100 Eco - w pełni elektrycznego katamaranu superjachtu. Wyposażony w kompozytowo zintegrowane panele słoneczne i silniki elektryczne, 100-stopowy jacht będzie oferował nieograniczoną autonomię i najwyższy luksus.


Nowe biuro w Fort Lauderdale
 
W odpowiedzi na rosnący popyt, Sunreef Yachts wzmacnia swoją pozycję w USA otwierając nowe biuro w Fort Lauderdale. 28 października Sunreef Yachts zorganizował wyjątkowy wieczór z okazji jego otwarcia.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.