• <
BOTA_FILM_2021

ClickMeeting Partnerem Technologicznym PZŻ

27.11.2020 09:36 Źródło: PZŻ
ClickMeeting Partnerem Technologicznym PZŻ - GospodarkaMorska.pl
fot. PZŻ

ClickMeeting, platforma do pracy zdalnej, Partnerem Technologicznym Polskiego Związku Żeglarskiego. Dzięki nawiązaniu współpracy, bieżące zarządzanie związkiem i codzienna praca operacyjna w dobie pandemii stały się łatwiejsze i bardziej efektywne. 

 

ClickMeeting to działająca w chmurze platforma, dzięki której można prowadzić webinary i wideokonferencje. Oparta jest o przeglądarkę internetową, nie trzeba niczego instalować ani konfigurować. ClickMeeting działa na wszystkich urządzeniach bez względu na system operacyjny.Interfejs użytkownika zawiera narzędzia i funkcje, które zwiększają zaangażowanie podczas spotkań online, a jednocześnie są efektywne. Platforma pozwala na organizację wirtualnych wydarzeń na szeroką skalę - konferencje, kursy, szkolenia, prezentacje marketingowe i sprzedażowe, spotkania biznesowe, posiedzenia zarządu. 

 

- W Polskim Związku Żeglarskim w bardzo szerokim stopniu wykorzystujemy możliwości ClickMeeting. Tuż po wybuchu pandemii, gdy wprowadzono kwarantannę, platforma służyła nam do organizacji różnego rodzaju szkoleń dla zawodników kadry narodowej. Od dłuższego czasu za pośrednictwem ClickMeeting, co dwa tygodnie odbywają się posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Żeglarskiego, organizujemy też webinary. Dobra jakość transmisji obrazu i dźwięku, szerokie możliwości prezentacji dokumentów, obrazów, filmów, udostępnianie pulpitu, wirtualna tablica, możliwość bieżącego komentowania – ClickMeeting sprawia, że konieczność pracy zdalnej nie odbija się niekorzystnie na jej efektywności. To doskonałe narzędzie, nie tylko w dobie pandemii – mówi Tomasz Chamera, prezes Polskiego Związku Żeglarskiego.  

 

W Polskim Związku Żeglarskim platforma ClickMeeting wykorzystywana jest przez zarząd i pracowników biura PZŻ, ale także przez komisje i zespoły PZŻ oraz przez trenerów i zawodników. 

 

- ClickMeeting już na stałe zagospodarowaliśmy do prowadzania szkoleń, których od początku pandemii odbyło się kilkadziesiąt. Wiemy, że nawet jak pandemia się skończy, to z tego narzędzia na pewno będziemy korzystać.  Platforma daje duże możliwości prezentacji, ułatwia przygotowanie się wykładowcy do spotkania a słuchaczom odbiór prezentowanych treści. W sumie więc szybciej, łatwiej i efektywniej można przeprowadzić szkolenie niż w tradycyjny sposób na żywo. Często korzystamy z platformy także przy okazji spotkań roboczych z trenerami i zawodnikami, wykorzystujemy ją również do rozmów z instytucjami współpracującymi. Przydaje się w każdej sytuacji w której chcemy widzieć rozmówcę i mieć z nim dzięki temu lepszy kontakt – mówi Dominik Życki, Dyrektor Sportowy PZŻ.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 35760,00 $ tona 0,25% 27 lip
 Cynk 2948,00 $ tona 0,07% 27 lip
 Aluminium 2497,00 $ tona -0,08% 27 lip
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.