• <

Żeglarski program szkoleniowy I Love Poland - nabór do drugiej edycji

26.11.2020 11:30 Źródło: Akademia Morska w Szczecinie
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Żeglarski program szkoleniowy I Love Poland - nabór do drugiej edycji

Partnerzy portalu

Żeglarski program szkoleniowy I Love Poland - nabór do drugiej edycji - GospodarkaMorska.pl
fot. program-ilp.pl

W imieniu organizatorów zachęcamy wszystkich zainteresowanych żeglarzy do wzięcia udziału w II edycji programu szkoleniowego I Love Poland.

I Love Poland to projekt mający na celu przede wszystkim szkolenie kolejnych pokoleń żeglarzy morskich i oceanicznych, ale także dzięki odnoszonym sukcesom w najbardziej prestiżowych regatach, promocję narodowej żeglugi oceanicznej i Polski poza granicami naszego kraju!

Chcesz wziąć w nim udział? Jesteś osobą wytrzymałą fizycznie? Masz niezwykle silny charakter? Chcesz przeżyć przygodę życia, reprezentując jednocześnie Polskę na arenie międzynarodowej? W takim razie nie zwlekaj dłużej i prześlij swoje zgłoszenie!

Pierwsza edycja programu zakończyła się ogromnym sukcesem – nadesłanych zostało ponad 400 aplikacji, 37 finalistów uczestniczyło w zgrupowaniu zorganizowanym w COS OPO Cetniewo, 8 laureatów wzięło udział w tygodniowej sesji treningowej na jachcie klasy Volvo Open 70, a 2 najlepszych absolwentów programu dołączyło do stałej załogi I LOVE POLAND, gdzie z sukcesami w 2020 roku reprezentowali Polskę podczas takich regat jak Heineken Regatta, RORC Caribbean 600 czy Rolex Middle Sea Race.

Z uwagi na aktualne zalecenia epidemiologiczne, organizacja stacjonarnego zgrupowania krajowego jest niemożliwa. Na poczet dodatkowych etapów selekcji zorganizowana zostanie ocena kandydatur przez członków załogi stałej oraz przeprowadzenie wideokonferencji z wybranymi kandydatami, przed przedstawieniem ich sylwetek kapitule.

Dołącz już dzisiaj - APLIKUJ TUTAJ.

Gospodarka Morska
fot. program-ilp.pl

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.