• <

Wynik wyszukiwania - "nagrody" - Wiadomości

Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych. Konkurs Politechniki Morskiej w Szczecinie

Politechnika Morska w Szczecinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zapraszają do udziału w kolejnej, już czwartej edycji wizjonerskiego konkursu: „Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych”.
07.12.2023

Konferencja Polskiej Platformy LNG i bioLNG. Na jakim etapie jesteśmy?

Polska Platforma LNG i bioLNG po raz kolejny stanęła na wysokości zadania, oferując tym, którzy wybrali się na jej tegoroczną konferencję, dwa dni konkretnych, niezwykle merytorycznych prezentacji i dyskusji.
05.12.2023

Rozdanie nagród Pomorskiego Związku Żeglarskiego. Wskazano najlepszych w 2023 roku

Rozdanie nagród Pomorskiego Związku Żeglarskiego za największe osiągnięcia żeglarskie mijającego sezonu żeglarskiego na Pomorzu odbyło się podczas XV Pomorskiej Gali Żeglarskiej w historycznej sali „Nieba polskiego” w Gdańsku.
25.11.2023

Wspólna Kaczka 2023 za nami [wideo]

Ponad 2 tys. gości zgromadziła Wspólna Kaczka 2023. Za nami XXIII spotkanie biznesu morskiego wybrzeża gdańskiego, które odbyło się tradycyjnie w drugi piątek października w hali Polsat Plus Arena w Gdyni.
16.10.2023

MSC przyznała nagrody za zrównoważone rybołówstwo

Organizacja pozarządowa Marine Stewardship Council (MSC), działająca na rzecz zrównoważonego rybołówstwa, doceniła podmioty, które w ciągu ostatniej dekady wyróżniły się w Polsce największym zaangażowaniem w rozwój Programu MSC.
13.09.2023

Nagrody gospodarcze Forum Wizja Rozwoju

Pierwszy dzień tegorocznego Forum Wizja Rozwoju zakończyła gala, podczas której wręczone zostały Nagrody Gospodarcze. To honorowe wyróżnienia, którymi organizatorzy Forum promują przedsiębiorstwa za znaczące osiągnięcia gospodarcze, wpływające na rozwój narodowej gospodarki. Gościem specjalnym wydarzenia był szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki.
20.06.2023

Latarnie Gospodarki Morskiej 2023 wręczone [WIDEO]

Tegoroczne nagrody Latarnie Gospodarki Morskiej znalazły swoich adresatów. Statuetki zostały wręczone podczas uroczystej gali wieńczącej pierwszy dzień Kongresu Polskie Porty 2030.
06.06.2023

Gdynia. Wręczono Nagrody im. Kapitana Leszka Wiktorowicza

Program Niebieska Szkoła oraz kapitan Krzysztof Baranowski zostali laureatami Nagrody im. kpt. Leszka Wiktorowicza za 2022 rok.
29.05.2023

W Szczecinie rozdano nagrody Orły Wprost

W piątek, podczas uroczystej gali w Szczecinie rozdano nagrody Orły Wprost. Za zasługi na rzecz rozwoju regionu nagradzani są liderzy biznesu, samorządowcy lub organizacje pozarządowe.
29.05.2023

Ogłoszono laureatów nagród Krajowej Izby Gospodarki Morskiej

Podczas posiedzenia Kapituły Nagrody i Wyróżnień Honorowych Krajowej Izby Gospodarki Morskiej z 23 maja br. jej członkowie zdecydowali o przyznaniu wyróżnień za działalność w minionym 2022 roku.
25.05.2023

11 laureatów konkursu MEWy odebrało nagrody!

Gala wręczenia nagród odbyła się podczas XIV Konferencji Odnawialne Źródła Energii Szansą Zrównoważonego Rozwoju pn.: „Morska energetyka wiatrowa” w Netto Arenie. Organizatorem wydarzenia był patron honorowy konkursu - Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.
17.03.2023

Uniwersytet Morski organizuje konkurs dla uczniów szkół średnich - Zaprojektuj morską farmę wiatrową przyszłości

Uniwersytet Morski w Gdyni oraz organizatorzy I edukacyjnych targów kariery Edu Offshore Wind zapraszają uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w konkursie pt. „Budowa makiety morskiej farmy wiatrowej przyszłości”.
01.03.2023

Akademia Marynarki Wojennej i ORP Iskra z Honorową Nagrodą Specjalną Stulecia

Jury Nagród Honorowych „Rejs Roku” i „Srebrny Sekstant” ogłosiło laureatów wyróżnień.
28.01.2023

Kolejny jacht z nagrodą. Maciej Twardowski: „To żeglarski Oscar”

Nie zdążyli nacieszyć się jednym sukcesem, a już przyszedł kolejny. Hanse 460 otrzymało „żeglarskiego Oscara” zdobywając tytuł najlepszego jachtu rejsowego w ramach konkursu British Yachting Awards 2022.
05.12.2022

Kryształowy Żagiel 2022. Trwają zgłoszenia kandydatur

Rozpoczęły się zgłoszenia kandydatur do nagród Kryształowego Żagla. Przed nami już czternasta edycja tego wyróżnienia dla najlepszych żeglarzy i osiągnięć żeglarskich Pomorza mijającego roku. Do udziału zaprasza Pomorski Związek Żeglarski.
01.09.2022

Nagrody w konkursie o Nagrodę BŁĘKITNY SPINAKER PZŻ przyznane!

W tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę Błękitny Spinaker PZŻ, kapituła złożona z członków Komisji Żeglarstwa Śródlądowego PZŻ, pod przewodnictwem Wiceprezesa PZŻ ds. Śródlądowych Jarosława Bazylko, głosowała w trybie korespondencyjnym. Wyłoniono w ten sposób laureatów nagrody w trzech kategoriach:
08.12.2020

Wspólna Kaczka 2023 za nami

Ponad 2 tys. gości gromadziła Wspólna Kaczka 2023. Za nami XXIII spotkanie biznesu morskiego wybrzeża gdańskiego, które odbyło się tradycyjnie w drugi piątek października w hali Polsat Plus Arena w Gdyni. 
16.10.2023

Wspólna Kaczka 2022. Wielka gala za nami, nagrody branży wręczone

2060 gości z 184 firm zgromadziła Wspólna Kaczka 2022. Za nami XXII spotkanie biznesu morskiego wybrzeża gdańskiego, które odbyło się w piątkowy (14 października) wieczór w hali Polsat Plus Arena w Gdyni. Podczas uroczystej gali poznaliśmy również laureatów nagród honorowych za najważniejsze wydarzenia 2021 roku wręczane przez Krajową Izbę Gospodarki Morskiej.
17.10.2022

Zobacz testy nowoczesnego HydroDrona do pomiarów hydrograficznych

HydroDron to nowoczesna, bezzałogowa jednostka przeznaczona do pomiarów hydrograficznych. Pierwsza w kraju taka pływająca platforma, skonstruowana przez firmę Marine Technology, na początku tego tygodnia przechodziła testy w Narodowym Centrum Żeglarstwa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Z naszą kamerą podpatrzyliśmy ją w akcji.
25.09.2019

W Gdyni zakończyły się 14. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji „WIATR i WODA na wodzie”

130 wystawców i dziesiątki jachtów żaglowych i motorowych. W niedzielę w Gdyni zakończyły się 14. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji „WIATR i WODA na wodzie”. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, podczas którego nie tylko promuje się żeglarstwo, ale także w jednym miejscu, na wodzie można zobaczyć jachty, luksusowe łodzie motorowe, skutery oraz nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny.
22.07.2019

Ratownicy morscy świętowali w Gdyni

Na co dzień ratują ludzkie życie, gotowi nawet poświęcić własne. To ratownicy Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa (Służba SAR). W sobotę w Gdyni obchodzili swoje święto.
27.05.2019

Bursztynowa Kaczka 2018 przyznana

Deepwater Container Terminal Gdańsk laureatem „Bursztynowej Kaczki”. Nagroda została wręczona w piątek podczas spotkania biznesu morskiego wybrzeża gdańskiego „Wspólna Kaczka” 2018. Gala odbyła się w Gdynia Arenie.
15.10.2018

Odpady niebezpieczne segreguj koniecznie. Port Service edukuje ekologicznie

Port Service na rzecz edukacji ekologicznej. W środę poznaliśmy zwycięzców organizowanego przez spółkę konkursu pn. „Odpady niebezpieczne segreguj koniecznie”. Jego celem było m.in. zwrócenie uwagi młodych ludzi na odpady niebezpieczne i kształtowanie wśród nich ekologicznych postaw. Wpłynęło prawie 300 prac: plakaty, gry i filmy. Ideę konkursu wspiera portal GospodarkaMorska.pl.
22.12.2017

Bursztynowa Kaczka 2017 przyznana. To była rekordowa edycja

Remontowa Shipbuilding SA laureatką „Bursztynowej Kaczki”. Nagroda została wręczona w piątek podczas spotkania biznesu morskiego wybrzeża gdańskiego „Wspólna Kaczka” 2017.  Gala odbyła się w Gdynia Arenie.
16.10.2017

Dziękujemy za wysłane grafiki.