• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Sunref Yachts otwiera nowe biuro w Dubaju

rk

01.03.2023 11:26

Partnerzy portalu

Sunref Yachts otwiera nowe biuro w Dubaju - GospodarkaMorska.pl
Sunreef Yachts

Stocznia Sunreef Yachts oficjalnie otworzyła swoje nowe biuro w Dubaju. Uroczyste wydarzenie zorganizowane tuż przed rozpoczęciem 2023 Dubai International Boat Show zgromadziło liczne grono gości specjalnych, w tym profesjonalistów z branży, klientów i partnerów firmy.

- Misją naszej stoczni jest kształtowanie przyszłości odpowiedzialnego jachtingu. Nowe biuro jest ważnym krokiem na tej drodze. To tutaj zespół profesjonalistów z wielu dziedzin pomoże nam rozwijać naszą wizję i osiągać nowe horyzonty. Możemy iść naprzód tylko wtedy, gdy stawiamy sobie wyzwania, angażujemy się w kreatywną debatę i wymieniamy się pomysłami. To biuro będzie do tego idealnym środowiskiem - powiedział założyciel i prezes Sunreef Yachts Francis Lapp.

Gospodarka Morska
Sunreef Yachts

Nowe biuro Sunreef Yachts w Dubaju wzmocni obecność firmy na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii. Jest zlokalizowane na wyspie Palm Jumeiraht tworzy je zespół profesjonalistów z branży jachtowej i nie tylko. Są wśród nich przedstawiciele handlowi, projektanci, inżynierowie i architekci. Zespół ten stanowić będzie "think tank" z misją tworzenia nowych trendów i wymyślania kreatywnych rozwiązań w celu dalszego rozwoju odpowiedzialnego jachtingu, realizowanego zgodnie z rozwiązaniami przyjaznymi środowisku.

Gospodarka Morska
Sunreef Yachts
Gospodarka Morska
Sunreef Yachts

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.