• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef Yachts już wkrótce na targach Cannes Yachting Festival 2020

10.08.2020 20:33 Źródło: Sunreef Yachts; mat. prasowe
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Sunreef Yachts już wkrótce na targach Cannes Yachting Festival 2020

Partnerzy portalu

Sunreef Yachts  już wkrótce na targach  Cannes Yachting Festival 2020 - GospodarkaMorska.pl
fot. Sunreef Yachts

Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży nautycznej, czyli Cannes Yachting Festival odbędzie się w dniach od 8 do 13 września. W związku z sytuacją pandemii, organizatorzy podejmą szereg środków, aby zapewnić zwiedzającym bezpieczeństwo.

Podobnie jak podczas zeszłorocznej edycji, targi zgromadzą jachty motorowe w Vieux Port i żaglowe jednostki w Port Canto. Sunreef Yachts potwierdza swój udział w wydarzeniu, na którym stocznia zaprezentuje trzy ekskluzywne katamarany.

W sekcji motorowej Sunreef Yachts wystawi 80 Sunreef Power Great White. Wyposażony w 2 silniki o mocy 1200 KM każdy, ekskluzywny wielokadłubowiec oferuje imponującą przestrzeń, innowacyjny garaż na skuter wodny oraz prywatny rozkładany balkon w kabinie właściciela.

Gospodarka Morska
fot. Sunreef Yachts

Wielokrotnie nagradzany model Sunreef 80 dołączy do sekcji jachtów żaglowych w Port Canto. Dzięki ogromnej przestrzeni życiowej, personalizowanemu projektowi wnętrz i świetnym osiągom podczas żeglugi, ten luksusowy jacht cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem.

Model Sunreef 60 także dołączy do wystawy jachtów żaglowych w Port Canto. Należący do linii katamaranów Sunreef Yachts Eco jacht został wyposażony w przyjazny dla środowiska napęd elektryczny oraz w innowacyjny system paneli słonecznych.

Żaglowe katamarany Sunreef Yachts będzie można obejrzeć przy stanowisku 182/029 w Port Canto, zaś motorowe jachty w Vieux Port przy Quai Max Laubeuf, stanowisko QML 196. Aby umówić się na spotkanie, zachęcamy do kontaktu z zespołem.

Gospodarka Morska
fot. Sunreef Yachts

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.