• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef Yachts & Malcolm McKeon prezentują Sunreef MM460 CAT

05.08.2020 12:10 Źródło: Sunreef Yachts
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Sunreef Yachts & Malcolm McKeon prezentują Sunreef MM460 CAT

Partnerzy portalu

Sunreef Yachts & Malcolm McKeon prezentują Sunreef MM460 CAT  - GospodarkaMorska.pl
fot. sunreef-yachts.com

Sunreef Yachts prezentuje koncept superjachtu żaglowego Sunreef MM460 CAT, powstały we współpracy z jednym z najlepszych projektantów jachtów na świecie: Malcolmem McKeonem. Będąca liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych wielokadłubowców, stocznia nawiązuje obecnie współpracę z wybitnym specjalistą od superjachtów, by rozwinąć jeden z najciekawszych projektów w branży.

Koncept jachtu wyróżnia przeszklona nadbudowa, na szczycie której znajduje się pokład słoneczny o powierzchni 60 m2. Ta imponująca przestrzeń umożliwia nie tylko umieszczenie 2 sterówek dla lepszej widoczności, ale również tworzy bezpieczne miejsce do odpoczynku podczas żeglugi, z fantastycznymi widokami na morze.

Szerokość jachtu sprawia, że rufa oferuje niesamowitą strefę do relaksu. W kokpicie rufowym odnajdziemy zarówno zewnętrzny salon jak i jadalnię oraz wygodne sofy osłaniające schody prowadzące na platformy kąpielowe. 

Tagi:
jachty
taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.