• <

Przyjdź na konsultacje społeczne dot. wystawy w Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie!

gm

02.12.2023 18:48
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Przyjdź na konsultacje społeczne dot. wystawy w Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie!

Partnerzy portalu

Wizualizacja muzeum, Fot. Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Dyrekcja Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych, które pozwolą wpłynąć na kształt i treść przyszłej wystawy stałej w Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie. Swoje uwagi, sugestie oraz propozycje zmian będzie można przekazać osobiście 7 grudnia 2023 r. podczas otwartego spotkania w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec lub  już teraz za pomocą adresu e-mail: konsultacje@nmm.pl.

Budowane Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie będzie miejscem, które dzięki eksponatom połączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Ekspozycja będzie odkrywać tajemnice Bałtyku, zadziwiając, ucząc i bawiąc jednocześnie. Konsultacje społeczne mają realny wpływ na powstanie niezapomnianej wystawy stałej prezentującej zagadnienia związane z archeologicznymi badaniami podwodnymi prowadzonymi przez Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku oraz prezentacją tematyki szeroko rozumianego rybołówstwa.

Przyjdź na spotkanie w Łebie!

Podczas otwartego spotkania pracownicy Narodowego Muzeum Morskiego przybliżą aktualny stan pracy przy budowie, harmonogram kolejnych etapów oraz ogólny zamysł tworzonej wystawy i przyszłej funkcji nowego oddziału. Przewidziano również dyskusję, podczas której będzie można wnieść uwagi, propozycje zmian oraz przedstawić własne pomysły. Spotkanie to okazja do bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za projekt. Wydarzenie zaplanowano 7 grudnia w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec. Początek o godz. 17.00

Weź udział w konsultacjach online

Zbieranie uwag, wniosków i sugestii dot. planowanej wystawy w Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie odbywa się także w formie elektronicznej poprzez e-mail: konsultacje@nmm.pl. Pod tym adresem można przesyłać swoje opinie, propozycje i komentarze związane z powstającą wystawą. Wszystkie przesłane sugestie zostaną starannie rozpatrzone i pomogą wpłynąć na ostateczny kształt wystawy. Im więcej osób weźmie udział w konsultacjach, tym bardziej różnorodna i bogata będzie baza informacji, którą muzeum będzie miało do dyspozycji.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.