• <
escort_980x120_gif_2020

Polski jacht luksusowy, który powstaje wraz z wizją jej przyszłego właściciela. Poznajcie Vulcan JP47

Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Polski jacht luksusowy, który powstaje wraz z wizją jej przyszłego właściciela. Poznajcie Vulcan JP47

Partnerzy portalu

Polski jacht luksusowy, który powstaje wraz z wizją jej przyszłego właściciela. Poznajcie Vulcan JP47 - GospodarkaMorska.pl
Fot. prasowe

Współczesny rynek jachtów luksusowych otwiera przed ich entuzjastami możliwości, o jakich jeszcze kilkanaście lat temu nikomu się nie śniło. Zakup wymarzonej łodzi to jedno, ale dostosowanie jej nawet w najdrobniejszym szczególe do siebie, swoich potrzeb i swojego stylu życia, to opcja, która oferuje nieskończone możliwości aranżacji jachtu, czyniąc go tym samym jedynym i niepowtarzalnym. Na czym dokładnie polega customizacja i jak szeroki jest jej zakres?


Jacht luksusowy Vulcan JP47 – nieograniczone możliwości

Jednostka Vulcan JP47stworzona przez Vulcan Yachts, powstaje w stoczni należącej do JP Marine. Już w fazie projektu twórcy umożliwili jej nabywcom szeroko zakrojoną customizację. 

Od samego początku najważniejsza była jakość. Projektując Vulcana, stworzono jednostkę, w której modyfikacje wprowadzone przez jej nabywcę w żaden sposób jej nie obniżą. Zastosowano najnowocześniejsze materiały oraz technologie, opierając cały projekt na precyzji oraz rzemieślniczym kunszcie. Wszystkie rozwiązania, zarówno technologiczne, jak i związane z ergonomią czy wykończeniem wnętrza, zostały precyzyjnie przeanalizowane, by stworzyć jednostkę, która zadowoli najbardziej wysublimowane gusta pod względem prędkości, designu, jak i komfortu.


Jedyny w Polsce

Vulcan JP47 jest pierwszą i jak do tej pory jedyną łodzią produkowaną w Polsce z napędem powierzchniowym. Dokładnie taki napęd wykorzystywany jest m.in. w militarnych jednostkach pościgowych. To 40 lat doświadczenia partnera w projekcie France Helices i jej właściciela – Paula Bezzi. Napęd powierzchniowy wpływa na wzrost efektywności pędnika, a moc generowana przez silnik przekazywana jest do środowiska, jakim jest woda, aż w 71%. To znacznie więcej niż przy innych rodzajach napędów (45-60%). Dzięki temu rozwiązaniu łódź osiąga wyższą prędkość, wykazując jednocześnie mniejsze spalanie. Kolejnym atutem użycia napędu powierzchniowego jest fakt, że pozwala on także na wpływanie na bardzo płytkie wody.

Niepowtarzalny jachtVulcan JP47 oferuje customizację jednostki w zakresie niewpływającym na bryłę jednostki. To jej przyszły właściciel może zadecydować o kolorze łodzi, usytuowaniu części sypialnianej, kuchennej czy umiejscowieniu łazienki. Opcje wpływu na ostateczny wygląd Vulcana są bardzo szerokie – od rozkładu pomieszczeń i ich aranżację, poprzez usytuowanie wskaźników na pulpicie, wraz z wyborem ich wyglądu, na możliwości dobrania według własnego gustu podłogi, tapicerek, manetki czy detali łazienkowych kończąc. 

Nabywca Vulcana ma możliwość podjęcia decyzji o każdym, nawet najmniejszym szczególe. Wszystkie wprowadzane zmiany są analizowane przez zespół specjalistów, a w przypadku zaawansowanej personalizacji, kalkulowany jest wpływ wprowadzanych zmian na parametry jednostki. Oczywiście cały proces przeprowadzany jest w pełnym porozumieniu z Klientem, do którego to właśnie należy ostateczna decyzja. Efekt końcowy ma być jednak zawsze taki sam – Vulcan stworzony dla każdego Klienta będzie jedyną i niepowtarzalną jednostką, bo stworzoną zgodnie z jego wizją oraz marzeniami.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.