Policjanci patrolujący Jezioro Solińskie na jednej z łodzi znaleźli narkotyki. Susz roślinny należał do mieszkańca województwa mazowieckiego. Mężczyzna został zatrzymany.
Jak poinformowała we wtorek podkarpacka policja, do zatrzymania mężczyzny doszło w poniedziałek.
"Policyjni stermotorzyści, kiedy przepływali obok łodzi, na której wypoczywały osoby, wyczuli specyficzny zapach. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić osoby, które były na jachcie" – podała policja na stronie internetowej.
Podczas przeszukania jachtu funkcjonariusze znaleźli woreczek, w którym znajdował się susz roślinny. Okazało się, że zabezpieczona substancja należała do mieszkańca województwa mazowieckiego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy policji w Lesku. Teraz odpowie za posiadanie narkotyków.
Rosyjskie bombowce nad Morzem Barentsa. Interweniowali Norwegowie
Szwedzka delegacja przylatuje do Polski rozmawiać m.in. o okrętach podwodnych
USA znów uderzyły w łódź domniemanych przemytników na Karaibach - dwie ofiary
Jak chronić porty i infrastrukturę energetyczną na morzu? [KONGRES POLSKIE PORTY 2030+]
PGZ Stocznia Wojenna zajmie się serwisem fregaty
Zmiana warty w COM-DKM. Uroczyste przekazanie obowiązków między admirałami