• <
escort_980x120_gif_2020

Polboat Yachting Festival już od czwartku. Co na stoiskach?

AK

14.07.2021 17:40 Źródło: inf. prasowa
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Polboat Yachting Festival już od czwartku. Co na stoiskach?

Partnerzy portalu

Polboat Yachting Festival już od czwartku. Co na stoiskach? - GospodarkaMorska.pl
Fot. mat. Polboat

Airmech-Marine Equipment zaprasza na imprezę targową Polboat Yachting Festival organizowaną przez Polską Izbę Przemysłu Jachtowego. Wydarzenie obędzie się w dniach 15-18 lipca Gdyni.

Na stanowisku zaprezentowane zostaną nowości w ofercie 2021. Firma Airmech co roku powiększa zakres swoich usług, aby jeszcze lepiej się dopasować się do obowiązujących trendów w przemyśle jachtowym.

CZYTAJ: Polboat Yachting Festival, czyli Gdynia stanie się żeglarską stolicą Polski. Na wystawie aż 70 jednostek [PROGRAM]

Obok znanych produktów takich marek jak Schneider Electric, Tecnicomar oraz Fireboy-Xintex, w tym roku firma Airmech zaprezentuje nowości tj.: VeeConnect, system cyfrowego zarządzania urządzeń na łodzi tzw. Digital Switching, który pozwala na obsługę wielu urządzeń na jachcie używając do tego jednego wyświetlacza, który przetwarza sygnały analogowe oraz NMEA2000. Podczas targów zaprezentowany zostanie przykładowy system zarządzania VeeConnect.

Oddysey Battery, producent najwyższej jakości akumulatorów AGM, używanych w różnych nietypowych aplikacjach np. w lotnictwie. 

HydroTab, system trymowania łodzi za pomocą interceptorów. Zaletami Hydrotab jest wysoka bezawaryjność, ze względu na zastosowania kompresora powietrznego do poruszania klapami. Aby samodzielnie dobrać HydroTab, istnieje możliwość skorzystania z darmowej aplikacji AT Trim Tabs.

Z nowości w Airmech najważniejszym zdarzeniem jest uzyskanie statusu Premium Dealer’a firmy Dometic. Airmech, będzie obecnie odpowiedzialny za sprzedaż oraz serwis produktów Dometic tj. klimatyzacji jachtowych, lodówek itd. na terenie województwa: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, śląskiego oraz małopolskiego. Ta decyzja grupy Dometic jest efektem pracy nad usprawnieniem dostępności serwisu oraz produktów firmy w wyżej opisanych województwach. 

W ofercie firma posiada wiele wysokiej jakości produktów wyposażenia jachtowego stosowanych na łodziach rekreacyjnych oraz jednostkach roboczych. Więcej informacji na www.airmech.pl lub w biurze handlowym zlokalizowanym w budynku Narodowego Centrum Żeglarstwa w Gdańsku ul. Stogi 21. Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.