• <
escort_980x120_gif_2020

Marine Works na Polboat Yachting Festival

ac

12.07.2021 10:23 Źródło: inf. prasowa

Partnerzy portalu

Marine Works na Polboat Yachting Festival - GospodarkaMorska.pl
Fot. Mat. prasowe

Marine Works zaprasza na jedną z największych w Polsce imprez branży żeglarskiej i motorowodnej – Polboat Yachting Festival. Odbędzie się ona w dniach 15-18 lipca w Marinie w Gdyni.

Whisper Power to jeden z producentów w ofercie Marine Works. Wytwarza on wysokiej jakości osprzęt elektrotechniczny dla branży morskiej i motoryzacyjnej. Jego propozycja to szeroka gama osprzętu: od przyłączy prądowych, przez inwertery, ładowarki, kończąc na generatorach prądotwórczych. Na specjalne wyróżnienie zasługują generatory prądotwórcze serii Piccolo, które dzięki swoim kompaktowym rozmiarom są w stanie sprostać podstawowemu zapotrzebowaniu na prąd już na najmniejszych jednostkach pływających, a także pojazdach kołowych. Na stoisku Marine Works będzie można spróbować kawy parzonej z ekspresu zasilanego baterią. Na małym jachcie nieraz może być to kłopotliwe, jednak z wykorzystaniem sprzętu Whisper Power staje się to bezproblemowe.

Firma Marine Works zaprezentuje także wiele innych marek  w swojej bogatej ofercie m. in. Albin Pump Marine. Szwedzki producent całej gamy toalet, zarówno ręcznych jak i elektrycznych, to firma z blisko stuletnią historią. Oferuje także pompy zęzowe, bojlery czy systemy sanitarne.

Wśród eksponatów na stoisku znajdzie się również Automatyczny Trym firmy Zipwake. Zipkwake jest systemem pełnej,  automatycznej kontroli trymu i przechyłu bocznego.  Przeznaczony jest dla łodzi ślizgowych i półślizgowych o długości od 6 do 18 metrów. System jest w pełni zautomatyzowany, znacznie poprawia osiągi, oszczędza paliwo, podnosi komfort i poziom bezpieczeństwa podczas przyspieszania i manewrów.

Główne zalety systemu to: 

Dynamicznie eliminuje niebezpieczne i nieprzyjemne wzdłużne oraz poprzeczne nagłe przechyły

Automatycznie zmniejsza opór fal a tym samym zmniejsza zużycie paliwa

Jakość, prostota, intuicyjność, łatwość instalacji oraz niewygórowana cena

5-10 krotnie szybszy czas reakcji niż tradycyjne trymklapy

Zwiedzający będą również mieli okazję obejrzeć moduł hybrydowy HM560 firmy Transfluid– firmy, która jak sama o sobie mówi: „Od zawsze byliśmy punktem odniesienia w sektorze przekładni oraz podzespołów przemysłowych i morskich.”.

Na Polboat Yachting Festival w Gdyni pojawi się również roller CX do Code Zero firmy Selden. Dzięki niemu stawianie oraz zwijanie żagli staje się o wiele prostsze i szybsze. Roller CX do Code Zero zapewnia bezpieczeństwo, jest niezwykle prosty w obsłudze i może być obsługiwany przez jedną osobę, co zdecydowanie docenią żaglarze, którzy pływają samotnie lub z niewykwalifikowaną załogą. 

Podczas targów wśród naszych eksponatów znajdzie się również podwodne oświetlenie LED Lumishore z serii „Surface” oraz „Thru-Hull”, które charakteryzują się wygodą, elegancją i niezwykle łatwą instalacją.

Ponadto na naszym stoisku będzie można zapoznać się z ofertą firmy VETUS. VETUS jest firmą konstrukcyjną, produkcyjną i handlową, która działa na światowym rynku już od ponad 50 lat. Charakteryzuje ją profesjonalizm, innowacja, doświadczony zespół i szeroka gama produktów technicznych. 

Na koniec zaprezentujemy produkty firmy Simarine, a wśród nich wyświetlacz PICO od Simarine. PICO jest zaawansowanym monitorem baterii, sprawdzającym stan ich naładowania w czasie rzeczywistym. Wyznacza on nowe standardy dla jachtowego monitoringu na polu designu, funkcjonalności, użyteczności, a także łatwości użycia.

Dodatkowo wśród naszego asortymentu znajdą się produkty firmy Dometic m. in. przenośne lodówki.


Marine Works od 2005 roku zbudowała sobie silną pozycję niezależnego dystrybutora wiodących marek wyposażenia dla jednostek pływających. Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra projektantów, inżynierów oraz serwisantów pozawala na profesjonalną obsługę w następujących działach : komfort, układy manewrowe, napędy, wyposażenie maszynowni , e-napędy i elektrotechnika, akcesoria zaburtowe i osprzęt żeglarski. Firma posiada rozwiniętą sieć dystrybucyjną opartą na sklepach partnerskich i autoryzowanych punktach serwisowych w całej Europie i na świecie.


Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.