• <
escort_980x120_gif_2020

Podróż w głębiny oceanu w ramach luksusowego rejsu wycieczkowcem [wideo]

16.09.2020 11:06 Źródło: Bluelife
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Podróż w głębiny oceanu w ramach luksusowego rejsu wycieczkowcem [wideo]

Partnerzy portalu

Podróż w głębiny oceanu w ramach luksusowego rejsu wycieczkowcem [wideo] - GospodarkaMorska.pl
fot. Scenic

Pomimo obostrzeń związanych z koronawirusem, firmy oferujące luksusowe rejsy wycieczkowe rozszerzają oferty dla gości. Najnowsze trendy oscylują m.in. wokół podróży w głąb oceanu.

Za dodatkową opłatą w ramach luksusowych wakacji, możemy stać się częścią wyprawy, w której “odkrywcy” podróżują do spoczywających na dnie pozostałości wraków.

Nietypowa oferta pozwala na podziwianie niedostępnych wcześniej dla zwykłego podróżnika niesamowitych miejsc i przeżycie wyjątkowej przygody, a wszystko to w bezpiecznej kabinie Scenic Neptun, w której możemy zanurzyć się na głębokości do 300 metrów.


Gospodarka Morska
fot. Scenic


W ramach morskich odysei, niebawem z pokładu jachtu Scenic Eclipse dostępny będzie szerzy wachlarz miejsc do zwiedzania.

Podwodny pojazd zabierze gości na wyprawę, wokół greckiej wyspy Kea, podczas której będą mogli podziwiać fascynujące formy życia morskiego, tętniące życiem rafy koralowe i kilka wraków, w tym siostrzany statek Titanica, Britannic. Oferta dostępna już od kwietnia przyszłego roku.


Gospodarka Morska
fot. Scenic


Planiści podróży nadal pracują nad poszerzeniem ilości tras w głębiny oceanów, do miejsc wcześniej niedostępnych. Oferta dostępna jest na razie tylko w ramach usług Scenic Eclipse. Wypoczynek na sześciogwiazdkowym luksusowym jachcie, połączony z takim atrakcjami zapewne dla większości turystów będzie wymarzonym urlopem, o którym jeszcze długo będą wspominać.


Gospodarka Morska
fot. Scenic

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.