• <
CTM_980X120_gif_2020

Wiodący dostawca systemów nurkowania komercyjnego i ratownictwa podwodnego wesprze walkę z koronawirusem

Strona główna MW, służby morskie Wiodący dostawca systemów nurkowania komercyjnego i ratownictwa podwodnego wesprze walkę z koronawirusem
Wiodący dostawca systemów nurkowania komercyjnego i ratownictwa podwodnego wesprze walkę z koronawirusem - GospodarkaMorska.pl

ew/JFD

09.04.2020 Źródło: własne

JFD to światowy lider w dziedzinie aparatów oddechowych, sprzętu podtrzymującego życie oraz dostawca dostawca systemów i zaawansowanych technologii prowadzenia prac podwodnych. W odpowiedzi na wezwanie brytyjskiego rządu - zajmie się teraz produkcją respiratorów, które wspomogą szpitale w walce z pandemią COVID-19.

Wentylator InVicto ™ opracowany przez JFD to bezpieczny, wydajny, wysoce elastyczny i modułowy respirator, którego szybkie wyprodukowanie może pomóc wielu szpitalom i placówkom opieki na całym świecie. Jak czytamy w oświadczeniu producenta: "produkt przeszedł już pozytywnie wszystkie testy wewnętrzne. Jesteśmy gotowi do uruchomienia produkcji i globalnej dystrybucji".

InVicto ™ nadaje się do wdrożenia w wielu scenariuszach ze względu na swoją elastyczną budowę. Może posłużyć zarówno na tymczasowym oddziale lub w domu opieki, zapewniając system wspomagający oddychanie wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.

JFD zaprojektował system ze szczególnym naciskiem na zmniejszenie zużycia O2. W przypadku InVicto ™ firma wykorzystała swoją wiedzę w zakresie systemów odzyskiwania gazów oddechowych dla przemysłu nurkowego. InVicto ™ znacznie zmniejsza zużycie O2 w porównaniu z innymi respiratorami dostępnymi na rynku. Z powodu dużego popytu i wyzwań logistycznych związanych z pandemią COVID-19, firma uznała, że filozofia projektowania powinna opierać się na wyprodukowaniu respiratora działającego przy minimalnym zużyciu O2.

Sercem InVicto ™ jest zasilane przez dopływ tlenu. Urządzenie nie posiada części elektrycznych ani ruchomych ani nie wymaga zewnętrznego zasilania. . Zwiększa to niezawodność i daje pewność, że ​​możne byś szybko wdrożony do użytku i używany dokładnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny, nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

JFD to wiodący na świecie dostawca systemów i zaawansowanych technologii prowadzenia prac podwodnych. „Firma obsługuje także rynki komercyjne, ale przede wszystkim jest dostawcą nowoczesnych technologii nurkowych o przeznaczeniu wojskowym, systemów saturowanych i zaawansowanych systemów ratowania załóg okrętów podwodnych. JFD jest światowym liderem w dziedzinie rozwoju i budowy systemów ratowania załóg okrętów podwodnych oraz ratownictwa hiperbarycznego.

Źródło:
własne
 Ropa brent 45,25 $ baryłka  -0,20% 17:36
 Cyna 17960,00 $ tona 0,39% 5 sie
 Cynk 2370,00 $ tona 2,86% 5 sie
 Aluminium 1739,00 $ tona 1,76% 5 sie
 Pallad 2250,85 $ uncja  0,90% 17:36
 Platyna 996,65 $ uncja  0,32% 17:36
 Srebro 28,10 $ uncja  3,77% 17:36
 Złoto 2054,20 $ uncja  0,69% 17:36

Dziękujemy za wysłane grafiki.