• <
gryfia_70lat

Warszawa: Samochód wpadł do Wisły

ew

06.07.2018 10:07 Źródło: PAP

Partnerzy portalu

Warszawa: Samochód wpadł do Wisły - GospodarkaMorska.pl

W piątek rano wpłynęła do nas informacja, że w Porcie Czerniakowskim w wodzie znajduje się pojazd - poinformowała PAP st. asp. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodała, samochód osobowy był niewłaściwie zaparkowany i stoczył się do Wisły.

"Około godz. 10.20 wpłynęła do nas informacja, że w Porcie Czerniakowskim - przy moście Łazienkowskim na wysokości ul. Zaruskiego - w wodzie znajduje się pojazd" - powiedziała Wersocka. Poinformowała, że na miejsce zdarzenia zostali wysłani nurkowie, którzy w pierwszej kolejności sprawdzili, czy w aucie są ludzie. Jak jednak podkreśliła, "w samochodzie marki Skoda Fabia nie było żadnych osób".

"Okazało się, że samochód był zaparkowany nad Wisłą i niewłaściwie zabezpieczony, przez co stoczył się i wpadł do wody" - podkreśliła. Jak dodała, auto jest wyciągane z wody przez straż pożarną.

Wersocka poinformowała też, że "o tym, czy właściciel auta zostanie ukarany za niewłaściwe zabezpieczenie pojazdu, zadecydują obecni na miejscu policjanci".

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.