• <
escort_980x120_gif_2020

Śladem Daru Młodzieży podczas Rejsu Niepodległości

ew

21.05.2018 10:43 Źródło: enamor.pl
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Śladem Daru Młodzieży podczas Rejsu Niepodległości

Partnerzy portalu

Śladem Daru Młodzieży podczas Rejsu Niepodległości - GospodarkaMorska.pl

„Powiedz światu jak Polska jest piękna”, tymi słowami 20 maja 2018 r. został pożegnany „Dar Młodzieży”, który wyruszył w rejs dookoła świata. Na potrzeby Rejsu, firma ENAMOR stworzyła aplikację, dzięki której każdy z nas może „uczestniczyć” w tym wydarzeniu.

Voyage Tracker (EVT)* służy analizie i monitorowaniu wybranego okresu podróży fregaty. Narzędzie określa dokładne położenie statku oraz średnią prędkość i kurs względem dna. Dodatkową funkcjonalność stanowi mini-blog, dokumentujący przebieg podróży. Korzystający z aplikacji znajdą na blogu zdjęcia z rejsu dookoła świata, oraz krótkie historie o życiu i pracy Załogi. Wszyscy zainteresowani mogą podążać śladem „Daru Młodzieży” na stronie voyagetracker.enamor.pl.

„Dar Młodzieży” zawita do 22 portów z całego świata, a kulminacją wyprawy będzie udział żaglowca w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie w dniach 22-27 stycznia 2019 roku.

*EVT  pozwala na monitorowanie, wizualizację, analizę i prezentowanie wybranego okresu podróży zgodnie z danymi otrzymanymi z systemu ESOS 2.0 oraz innych systemów z rodziny SEEMP-SET.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.