• <
escort_980x120_gif_2020

HanseYachts po raz pierwszy na targach pracy. To szansa dla młodych projektantów, inżynierów i innych specjalistów

gm

13.10.2022 13:33
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie HanseYachts po raz pierwszy na targach pracy. To szansa dla młodych projektantów, inżynierów i innych specjalistów

Partnerzy portalu

HanseYachts po raz pierwszy na targach pracy. To szansa dla młodych projektantów, inżynierów i innych specjalistów  - GospodarkaMorska.pl
Fot. TTS

Pracą w nowoczesnym biurze projektowym oraz w zakładzie zajmującym się produkcją luksusowych jachtów, zainteresowani są specjaliści z branży z całej Europy. HanseYachts Sp. z o.o. wraz z Balticdesign Institute po raz pierwszy pojawi się na targach pracy, w ten sposób można poznać firmy i zostawić rekruterom swoje CV.

Już 19 października w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się jesienna edycja największych Targów Pracy na Pomorzu Zachodnim. Wśród wystawców swoje stoisko będą miały HanseYachts Sp. z o.o. oraz Balticdesign Institute. Ta pierwsza z firm będzie miała oferty pracy dla osób, które chciałyby rozpocząć zawodową karierę przy budowie luksusowych jachtów. Z kolei Balticdesign Institute promować będzie prace w nowoczesnym biurze projektowym, w której realizowane są idee tworzenia nowych jednostek. To ogromna szansa dla specjalistów, dla których żeglarstwo to nie tylko pasja.

– Do tej pory rekrutacja do naszego biura projektowego prowadzona była online – zdradza Magdalena Zabłocka-Tutka, HR Business Partner w HanseYachts Sp. z o.o. – Tym razem na targach pracy chcemy się spotkać z absolwentami kierunków związanych z budową i projektowaniem jachtów. Zainteresowani pracą u nas są specjaliści z całej Europy, chcemy natomiast podejmować współpracę również z projektantami, którzy studiują lub studiowali na uczelniach w Polsce. Z każdym, który odwiedzi nasze stoisko, chętnie porozmawiamy i opowiemy o warunkach pracy, jak również szczegółowo zaznajomimy z profilem działalności Balticdesign Institute – dodaje.

Balticdesign Institute niedawno odbierało statuetkę Przedsiębiorstwa Roku 2022 od Północnej Izby Gospodarczej. Organizatorzy prestiżowego konkursu docenili między innymi innowacyjność działalności, jak również warunki pracy w firmie. Nie bez znaczenia jest też szybki rozwój, w pracowniach Balticdesign Institute powstają piękne jednostki, które już niebawem trafią do seryjnej produkcji i będą ozdobą wielu żeglarskich marin na całym świecie.

– Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą przy szeroko pojętej budowie jachtów na targi pracy, zarówno Balticdesign Institute jak i HanseYachts Sp. z o. o. będą miały oferty dla wielu specjalistów, w przypadku niektórych ofert nie będziemy wymagali doświadczenia, nasza firma prowadzi system wewnętrznych szkoleń i przyuczamy do zawodu – zachęca Magdalena Zabłocka-Tutka.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.