• <

Galeon Yachts rozszerza swoją działalność na Zachodnim Wybrzeżu dzięki współpracy z Silver Seas Yachts

gm

02.12.2023 10:40
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Galeon Yachts rozszerza swoją działalność na Zachodnim Wybrzeżu dzięki współpracy z Silver Seas Yachts

Partnerzy portalu

Fot. Galeon Yachts

Silver Seas Yachts, znane z szerokiej wiedzy branżowej, doskonale współgra z zaangażowaniem Galeon Yachts w zapewnianiu swoim klientom pierwszorzędnych doświadczeń. Dzięki tej współpracy miłośnicy jachtów na Zachodnim Wybrzeżu mogą teraz korzystać z szerokiej gamy jachtów Galeon, cenionych za jakość, design i nowoczesną technologię.

Bob Burke, Menedżer Marki Galeon, komentuje: "Jesteśmy podekscytowani partnerstwem z Silver Seas Yachts i rozszerzeniem zasięgu Galeon Yachts na całe Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Ich entuzjazm i zaangażowanie w dostarczanie niezrównanych doświadczeń doskonale współgra z zaangażowaniem Galeon w innowacje i osiągi na światowym poziomie. Ta współpraca otwiera ekscytujący rozdział w historii Galeon, i z niecierpliwością oczekujemy, rozwoju naszej marki na nowym obszarze."

Ross Tefft, Prezes Silver Seas Yachts, dodaje: "Nasz zespół jest bardzo podekscytowany tą współpracą. Z lokalizacjami w San Diego, Newport Beach i Sausalito, CA, oraz Seattle i Anacortes, WA, jesteśmy dobrze przygotowani do sprzedaży i obsługi jachtów Galeon na całym Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych."

To nowe partnerstwo wprowadza wybór premium jachtów, począwszy od sportowego Galeon 400 FLY, aż po luksusowy Galeon 800 FLY, dla wymagającej klienteli Zachodniego Wybrzeża. 

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.