• <

Galeon 440 FLY triumfuje na Yacht Style Awards 2024

jj

04.05.2024 14:57 Źródło: Galeon Yachts
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Galeon 440 FLY triumfuje na Yacht Style Awards 2024

Partnerzy portalu

Fot. Galeon Yachts

Stocznia Galeon Yachts po raz kolejny udowodniła swoją klasę na międzynarodowej arenie, zdobywając prestiżowe wyróżnienie dla swojego modelu Galeon 440 FLY podczas tegorocznych Yacht Style Awards. 

Elegancja, innowacja i luksus. Te trzy słowa doskonale opisują Galeon 440 FLY, który zdobył uznanie na Yacht Style Awards. Uroczystość, która odbyła się w malowniczej marinie ONE°15 Marina Sentosa Cove, towarzyszyła drugiemu Festiwalowi Jachtingu w Singapurze, skupiając uwagę miłośników żeglarstwa z całego świata.

Ten wyjątkowy model wybił się na tle konkurencji, zdobywając laury w kategorii jednostek o długości od 13 do 15 metrów. Projekt Galeon 440 FLY imponuje nie tylko nowoczesnym designem, ale także niezwykłą funkcjonalnością i komfortem, co po raz kolejny potwierdza wysoki standard marki.

Bob Burke, menedżer marki Galeon na rynki amerykańskie, nie krył dumy z otrzymanego wyróżnienia.
– To potwierdzenie naszych starań i pasji, z jaką podchodzimy do każdego projektu. Dziękujemy Yacht Style za to wspaniałe uznanie oraz motywację do dalszego rozwijania naszych projektów i kreowania niezapomnianych wrażeń na morzu – podkreślił.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.