• <

Czarnogóra. Policja zatrzymała Rosjanina, który próbował podpalić zamkniętą na jachcie kobietę

Strona główna Marynarka Wojenna, Bezpieczeństwo Morskie, Ratownictwo Czarnogóra. Policja zatrzymała Rosjanina, który próbował podpalić zamkniętą na jachcie kobietę

Partnerzy portalu

Policja Czarnogóry zatrzymała obywatela Rosji w związku z podejrzeniem próby podpalenia zamkniętej na jachcie kobiety - poinformowała w poniedziałek czarnogórska policja, cytowana przez telewizję RTCG.

Funkcjonariusze z położonego na południu Czarnogóry miasta Tivat zatrzymali 36-letniego Rosjanina zidentyfikowanego inicjałami V.D., który miał wcześniej grozić śmiercią innej obywatelce Rosji, po czym kilkakrotnie uderzyć ją w głowę i oblać benzyną kabinę jachtu, w której wcześniej zamknął ofiarę.

Policja zareagowała po zgłoszeniu przez poszkodowaną, udając się na miejsce zdarzenia ze służbą ratunkową i medyczną. Funkcjonariusze powstrzymali tam niedoszłego sprawcę podpalenia - podała czarnogórska telewizja. Policja przesłuchała już kilku świadków incydentu.

"U V.D. stwierdzono obecność alkoholu w organizmie. Otworzono przeciwko niemu sprawę w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przemocy w rodzinie lub we wspólnocie rodzinnej" - stwierdzono w komunikacie policji.

Jakub Bawołek 

jbw/wr/

Fot. Depositphotos

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.